Marki » D E » aromatyczno - wodne « Grupy

Light Blue Swimming in Lipari Dolce&Gabbana dla mężczyzn

Light Blue Swimming in Lipari Dolce&Gabbana dla mężczyzn

słony
Light Blue Swimming in Lipari Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia

Light Blue Swimming in Lipari marki Dolce&Gabbana to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Light Blue Swimming in Lipari został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są grejpfrut i sól morska; nutami serca są mandarynka i rozmaryn; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i ambra.

Grejpfrut Sól morska

Mandarynka Rozmaryn

Nuty drzewne Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light Blue Swimming in Lipari by Dolce&Gabbana.

Solo Loewe
Born Original for Him

Light Blue Swimming in Lipari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Light Blue Swimming in Lipari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Light Blue Swimming in Lipari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light Blue Swimming in Lipari marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light Blue Swimming in Lipari marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Puma Puma Create Man Davidoff Cool Water Game for Him Roxy Roxy Love Juventus 1897 Man Calypso Christiane Celle Calypso Marine Bella Bellissima Perfect Man Alternative Mario Valentino Ocean Rain Skeem Sea Spray Yves Rocher Transat S-Perfume S-Perfume v1.05 Jet Scent Strange Invisible Perfumes Peloponnesian