Marki » D E » drzewno - wodne « Grupy

Light Blue Living Stromboli Dolce&Gabbana dla mężczyzn

Light Blue Living Stromboli Dolce&Gabbana dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

wodny
Light Blue Living Stromboli Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia Light Blue Living Stromboli Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia

Light Blue Living Stromboli marki Dolce&Gabbana to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Light Blue Living Stromboli został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są cytrusy i różowy pieprz; nutami serca są nuty wodne i geranium; nutami bazy są wetyweria, paczula i ambra.

Cytrusy Różowy pieprz

Nuty wodne Geranium

Wetyweria Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light Blue Living Stromboli by Dolce&Gabbana.

Light Blue Living Stromboli Recenzje Perfum

BlueJeans
BlueJeans

Nie jestem w stanie zgodzic sie z przedmowca. W ubieglym roku w sezonie letni nabylismy z zona perfumy D&G z serii Blue Light (zona wersje damska). Zapach ewidentnie kojarzy mi sie z moim pobytem w Budapeszcie <3. Co do zapachu na mojej skorze bez problemu utrzymuje si ok. 5h co nie jest zlym wynikiem, natomiast projekcja do 2h jest wyczuwalna calkiem intensywnie po tym czasie zapach jest wyczuwalny blizej skory.

Odnoszac sie do posta Piotrka "UWAGA ! Zdecydowanie odradzam zakup ! W kategorii cenowej w której się znajduje (80-100zł online) uważam tą pozycję za NIEPOROZUMIENIE !" nie dziwi mnie, ze jego probka mogla byc taka jak opisuje skoro mowimy o zakupach online. Swoje kupilem w Douglasie i uwazam je za jedna z moich topowych letnich pozycji.

Piotrek007
Piotrek007

Przyjemny ten gratis! Taki świeży, taki męski, tylko ta trwałość słaba, no ale to w końcu za darmo. Chwila, za to trzeba zapłacić? To nie jest dodawane jako forma reklamy? To chyba jakiś żart!!

D&G pogrywa sobie z klientami w sposób karygodny, produkując słabiznę o zarówno nijakiej trwałości jak i projekcji. Zaczęła się typowa gra: "Kupią, bo markowe!".

Nuty zapachowe jakieś są, coś tam czuć, ale po co mam się rozpisywać o zapachu który na skórze utrzymuje się maksymalnie 90 minut ?! Na dodatek, dosłownie 10 minut po aplikacji zapach utrzymuje się już bardzo blisko skóry. Po niespełna godzinie zastanawiam się, czy on jeszcze jest, czy już go nie ma !!!

UWAGA ! Zdecydowanie odradzam zakup ! W kategorii cenowej w której się znajduje (80-100zł online) uważam tą pozycję za NIEPOROZUMIENIE ! Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek tak krytycznie pisał o jakimś zapachu, jednak ten wyjątkowo zasługuje na taką opinię.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Light Blue Living Stromboli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Light Blue Living Stromboli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light Blue Living Stromboli marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light Blue Living Stromboli marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versace Pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Burberry London for Men Creed Aventus Dolce&Gabbana D&G Chanel Bleu de Chanel Bvlgari Bvlgari Pour Homme Chanel Egoiste Platinum Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Bvlgari Aqva Pour Homme Alfred Dunhill Dunhill Icon Absolute Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 Kenzo Kenzo pour Homme Montblanc Legend Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Versace Blue Jeans Chanel Egoiste Christian Dior Dior Homme Chanel Allure Homme Sport