Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Light Blue Escape to Panarea Dolce&Gabbana dla kobiet

Light Blue Escape to Panarea Dolce&Gabbana dla kobiet

Light Blue Escape to Panarea marki Dolce&Gabbana to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Light Blue Escape to Panarea został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka i gruszka; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, fasolka tonka i białe piżmo.

Bergamotka Gruszka

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Ambra Fasolka tonka Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light Blue Escape to Panarea by Dolce&Gabbana.

Light Blue Escape to Panarea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Light Blue Escape to Panarea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Light Blue Escape to Panarea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light Blue Escape to Panarea marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light Blue Escape to Panarea marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Daisy Sunshine L`Artisan Parfumeur Batucada Thierry Mugler A*Men Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Calypso Christiane Celle Calypso Vanille Givenchy Gentlemen Only Absolute Orto Parisi Seminalis Rance 1795 Avant le Jour Krizia Krazy Krizia Maria Candida Gentile Sideris Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Loewe Agua de Loewe Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Lalique Living Lalique Guerlain Mitsouko Eau de Parfum Mauboussin Histoire d`Eau L`Occitane en Provence Ambre Thierry Mugler Angel Thierry Mugler A*Men Pure Wood