Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana dla kobiet

Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana dla kobiet

tropikalny
Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia

Light Blue Dreaming in Portofino marki Dolce&Gabbana to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Light Blue Dreaming in Portofino został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są ambrette (piżmo ambrowe) i liczi; nutami serca są osmantus i irys; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Ambrette (piżmo ambrowe) Liczi

Osmantus Irys

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light Blue Dreaming in Portofino by Dolce&Gabbana.

Águas e Brisas Ivete Sangalo Estrela Vibrante

Light Blue Dreaming in Portofino Recenzje Perfum

nellysa
nellysa

Wakacje w Italii, Grecji, Hiszpanii... z tym kojarzy się ten zapach :) Świeżością nie ustępuje klasykowi, jest jednak, dzięki liczi, subtelnie słodki i właśnie tej odrobiny słodyczy brakowało mi w pierwotnej wersji. To połączenie jest bardzo miłe dla nosa, sam zapach idealny na lato. Nie jest bardzo kunsztowny, ale nie jest też płytki i bez polotu, ma w sobie pewną figlarną nutkę, jest miłym urozmaiceniem od klasycznego Light Blue.

xenia012
xenia012

Zupełnie inne niż klasyk,bardziej słodkie a raczej słodkawe dzięki liczi.Delikatne,na pewno świetne na lato ale gdybym powąchała ten zapach bez wiedzy co to za perfumy i jakiej marki powiedziałabym-zwyklak nad zwyklaki,aż nie wierzę że to D&G i to limitowanka bądź co bądź kultowej już LB.Klasykowi nie dorastają do pięt,trwałość fatalna a sam zapach lekki ,łatwy i przyjemny.
Niczym nie zachwyca,nic nowego nie wnosi a za to dość drogi.

mala9mi
mala9mi

Nijakość totalna.
Klasyczne Light Blue można lubić lub nie ale trudno go przeoczyć bo jest charakterystyczny.
Za to obok Light Blue Dreaming in Portofino można przejść absolutnie obojętnie.Pachną jak trochę lepszy żel pod prysznic lub płyn do płukania tkanin.Leciutko słodkie, owocowe dzięki liczi i trochę kwiatowe chociaż nic mi się nie wybija tutaj specjalnie i trudno zidentyfikować jakie to kwiaty.Czyli nuudy.Absolutnie nic ich nie łączy z wersją klasyczną.
Zero wyrazistości, zero czegokolwiek.

Butelka ujdzie.A trwałość jest bardzo marna-ok 2 godzin.

Agata O-P
Agata O-P

Nie wiem dlaczego ten zapach tak bardzo przypadł mi do gustu. Może właśnie dlatego, że jest taki zwykły i prosty. Pasuje na każdą okazję i dla każdego, dla mnie idealny wybór na co dzień. Rzeczywiście szkoda, że jest taki nietrwały, to właśnie powoduje, że ciągle nie umiem się zdecydować na zakup kolejnego flakonu.

kpnz
kpnz

Zapach bardzo przyjemny, leciutki. Niestety trwałość jest skandaliczna. Przez 2 godziny zapach jest dość wyraźny, a później bardzo przycicha przy skórze, jest niemal niewyczuwalny. Szkoda, bo jest niebanalny. Wyczuwalna jest wyraźnie ambra i słodycz liczi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light Blue Dreaming in Portofino marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light Blue Dreaming in Portofino marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Eau de Parfum II Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Kenzo Kenzo Amour Trussardi Donna Trussardi 2011 Hugo Boss Hugo XX Christian Dior Midnight Poison Dolce&Gabbana The One Gucci Gucci Premiere Jimmy Choo Jimmy Choo Dolce&Gabbana The One Desire Chanel Chance Eau Tendre Hugo Boss Essence de Femme Bourjois Evasion Yves Saint Laurent Black Opium Masaki Matsushima Masaki/Masaki Lacoste Lacoste Pour Femme Cartier Le Baiser Du Dragon Sisley Eau du Soir Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Masaki Matsushima Masaki Shiro