Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dolce Rosa Excelsa Dolce&Gabbana dla kobiet

wodny
Dolce Rosa Excelsa Dolce&Gabbana dla kobiet Filmy
Dolce Rosa Excelsa Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia

Dolce Rosa Excelsa marki Dolce&Gabbana to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Dolce Rosa Excelsa został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są kwiat papai i neroli; nutami serca są zwartnica, lilia wodna, narcyz, róża i róża turecka; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i drzewo kaszmirowe.

Kwiat papai Neroli

Zwartnica Lilia wodna Narcyz Róża Róża turecka

Piżmo Drzewo sandałowe Drzewo kaszmirowe

słaba -1

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolce Rosa Excelsa by Dolce&Gabbana.

Dolce Floral Drops

Dolce Rosa Excelsa Recenzje Perfum

Zmienna
Zmienna

Testowalam go wczoraj w prfumerii. Slodki, kwiatowo-rozany. Nic specjalnego i na pierwszy rzut oka (a raczej nosa) pewnie moglby ujsc w tlumie poprawnych zapachow na wiosne i lato, ale jest jedno ale. W tle za tymi nutami kwiatowymi czai sie cos co przypomina mi wazeline. Ta wazelina psuje caly bukiet i drazni nos. Na szczescie cierpienie klienta nie trwa dlugo, gdyz zapach dosc szybko zanika.

gardenia
gardenia

No naprawdę miło, że zatrudniono Sofię do reklamy Rosa Excelsa, urocza zresztą ta reklama. Sporo odświeżenia, tryskająca woda, seksowne męskie ciała, dorodne kobiety w kwiecistych sukienkach a la lata 60 te czy nawet 50 te. Żadnych silących się na buntowniczki czy właśnie przeżywające ekstazę erotycznych uniesień chudzinki...
Po pierwsze: korek do flakonika, czerwona różyczka jest tak fatalnie i tandetnie wykonana, że nie mogę uwierzyć, że to zapach z wyższej półki, niedopracowany tani plastik godny najniższej półki z zapachami dla nastolatek. Zapach na początku jest nieprawdopodobnie niemiły dla mojego nosa: sztuczne cytrusowo-różane akordziki, jakaś mieszanka perfumowa, piżemkowa słabinkowata różyczka. Po jakimś czasie zamienia się to w szamponik, tudzież delikatny żel pod prysznic o zapachu, nazwijmy go roboczo: różany poranek...made by Avon taki z serii Naturals.
Całość utrzymuje się na skórze 2 godziny a psiknięte na włosy z poprawką...nie czuć prawie wcale. Dodam uczciwie jest jeszcze zima, a to zapach pewnie na wiosnę, ja jednak mówię tej kompozycji nie, Sofio, gdzie Ty i ten szamponik dla grzecznych dziewczynek? No może Panowie się jakoś tam namydlali przy igraszkach ze "szlauchem" ( po poznańsku "wąż", psikawka) ale Sofia to kobiecość dojrzała, omnipotentna, emocjonalna, synonim Italii, Spaghetti, słońca, wiecznego miasta...A Dolce, Rosa Excelsa to synonim delikatnej powabnej, skromniutkiej i nieśmiałej i bardzo mikrej czystości. Excelsa to tu jest jedynie cena, dlatego moje zdecydowane NIE.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Dolce Rosa Excelsa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Dolce Rosa Excelsa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolce Rosa Excelsa marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolce Rosa Excelsa marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Lise Watier Desirable Accord Parfait Rose & Neroli Roberto Verino VV Platinum Lalique Le Baiser Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Adrienne Vittadini Venezia Avon C'est Moi Chloe Chloe Eau de Toilette DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Ulric de Varens Mini Flirt Fragonard Premier Peche