Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso Dolce&Gabbana dla mężczyzn

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana dla mężczyzn

ziołowy
Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso marki Dolce&Gabbana to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są nuty wodne, bazylia, lawenda, geranium i aksamitka; nutami serca są tytoń, siano, akord moepel, otręby i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, cyprys, piżmo i ambra.

Nuty wodne Bazylia Lawenda Geranium Aksamitka

Tytoń Siano Akord moepel Otręby Szałwia muszkatołowa

Labdanum Drzewo sandałowe Cyprys Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso by Dolce&Gabbana.

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Zapach bardzo charakterny i złożony. Zdecydowanie na wieczór.Jako kobieta mogę powiedzieć, że jest dla mnie atrakcyjny i poruszający, ale niestety początek jest nie do zniesienia.

Na początku czuję nuty taniej wody kolońskiej – sztuczna bazylia i coś, co przypomina mi mocz… BLE! Już miałam dać sobie spokój, ale po kilkunastu minutach wszystko się zmieniło.

Potem pojawiły się rześkie nuty wodne w towarzystwie miłego, przyjemnego mydełka i słodkiego tytoniu. Całe szczęście po moczu nie ma już śladu! W tej fazie zapach podoba mi się najbardziej. Czuć mocno poszczególne elementy kompozycji, jest to oryginalna mieszanka, której wcześniej nigdzie nie czułam. Zapada w pamięć i jest charakterystyczna.

Z czasem jest już tendencja spadkowa – Intenso już taki intensywny nie jest, jednak wciąż pachnie ładnie i wyraźnie – w dolnych nutach przywodzi mi już na myśl świeże pranie (zapewne przez bawełnę) z pudrową domieszką.

Po jeszcze późniejszym czasie czuję leśne igliwie i nuty drewniane.Całość przywodzi na myśl las. Wychodzi więc na to, że zapach na mojej akurat skórze ma nie trzy, a cztery wymiary!

Gdyby zapach ten pachniał na moim mężczyźnie tak dobrze jak na mnie, myślę, że to byłby strzał w dziesiątkę do jego nowego czarnego garnituru, który akurat zakupił kilka dni temu. Pasowałaby mi jeszcze do tego lawendowa koszula i ...et voila!

vertigo
vertigo

Zgadzam się z każdym słowem opinii Roqa. W związku z czym miałam nic nie pisać na temat Intenso, ale zaistniały pewne okoliczności, które mnie do tego zmuszają :)
Nie porównam do wersji pierwotnej, za mało ją pamiętam.
Na początku i w środku Dolce&Gabbana Intenso swoim słodkawym, ciepłym, tytoniowo-lawendowo-skórzanym akordem przypomina mi mieszankę popularnych chłodnosezonowych / wieczorowych męskich zapachów: London, Code etc. Nic specjalnego, to już było, choć to bardzo miłe i przytulaśne.
Jednak naprawdę interesująco robi się w bazie. Musiałabym się mocno zastanowić, żeby przywołać z pamięci męskie zapachy z oryginalną bazą. Zazwyczaj jest w kółko to samo w zależności od przeznaczenia sezonowego danej kompozcyji. Ambra, paczula, sandałowiec / cedr, piżmo, wetiweria / ble, ble, ble.

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso posiada bazę ponad wszystkie bazy :)
Nieprawdopodobnie sielski, znajomy, a jednocześnie perfumeryjnie bardzo oryginalny akord: suche sianko, polny kurz, mąka. Naprawdę pachnie jak otręby, przyniesione prosto z młyna.
Albo jak wąchany w sierpniowym słońcu kłos żyta.
Boskie! Szkoda, że od początku tak nie pachnie, choć wtedy na pewno mocno rozminąłby się z koncepcją ;)

Roq
Roq

Sympatyczny, elegancki, wieczorowy zapach. Grzeczny, dobrze skomponowany (choć nie wiadomo przez kogo), i może się podobać. Moje zastrzeżenia dotyczą jedynie trwałości, która w przypadku EDP powinna być większa niż 6 godzin. Poza tym, fajna rzecz, ale nie za cztery stówy za setkę...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Hugo Boss Hugo Chanel Bleu de Chanel Lacoste L.12.12. White Lalique Lalique Pour Homme Carolina Herrera 212 Men Prada Luna Rossa Thierry Mugler A*Men Pure Malt Giorgio Armani Armani Code Christian Dior Dior Homme Intense Tom Ford Sahara Noir Bvlgari Aqva Pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Oriflame Espionage Thierry Mugler A*Men Pure Coffee DSQUARED² Intense He Wood Calvin Klein Euphoria Men Intense By Kilian Straight to Heaven Guerlain L’Homme Ideal The Vagabond Prince Enchanted Forest