Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Dolce&Gabbana dla kobiet

Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia

Dolce&Gabbana Pour Femme Intense marki Dolce&Gabbana to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dolce&Gabbana Pour Femme Intense został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są zielona mandarynka i neroli; nutami serca są tuberoza i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe i pianka marshmallow.

Zielona mandarynka Neroli

Tuberoza Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Pianka marshmallow

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolce&Gabbana Pour Femme Intense by Dolce&Gabbana.

Dolce&Gabbana Pour Femme

Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Recenzje Perfum

olełka
olełka

Ku mojemu zaskoczeniu spodobał mi się słodki zapach, zawsze od jakiejkolwiek słodyczy stronię, tutaj jednak pomimo dzielenia półki drogeryjnej z wieloma modnymi nijakościami, udało się zrobić zapach wpisujący się w obecne mody, jednak wyłamujący się jakością. Ma wyjątkowo czysty skład, przy bardzo dobrej trwałości i niebywałej projekcji, jako zapach słodki nie jest duszący. Pierwsze co przyszło mi do głowy po powąchaniu, to to że jest taki zrobiony po prostu po włosku, ucieka od francuskich szablonów. Bardzo kobiecy, nie czuć w nim sztuczności. Strzelam że spodoba się fankom Dolce Vity, to pierwszy po niej damski zapach po który sięgnęłam, po 4 latach poszukiwań (mnie nigdy nie zachęca damska półka w drogeriach, z nudy chwyciłam za flakon i tak to się stało)

kpnz
kpnz

Wersja Intense jest znacznie ładniejsza od klasycznej. Słodsza, ale też bardziej nowoczesna. Dodano tu więcej kwiatowych nut, mniej ciężkiej drzewnej bazy, która utrzymywała zapach na wiele godzin. Klasyk był bardziej ekspansywny, wyczuwalny bardzo dobrze przez innych. Intense snuje się na szerokość ramion. Zapach bardziej kameralny, ale też elegantszy i szlachetniejszy. A mimo wszystko, raczej podobający się większości, ponieważ nie ma w sobie wyraźnych, ostrych akcentów. To taki słodki, kwiatowy, nieco transparentny w tej swojej słodyczy aromat. W klimacie Amor Amor Cacharel :)

chjena
chjena

D&G Pour Femme Intense z początku wydawał mi się monotonny i słodki, robiony "na jedno kopyto" razem z innymi gourmandowymi wyrobami ostatnich lat. Jednak pierwsze użycie globalne wyprowadza z błędu i prezentuje te perfumy jako dobrze skomponowane, wręcz oszczędnie, a umiejętnie. Kilka perfekcyjnie dobranych nut daje efekt, który zadowoli jednocześnie miłośniczki słodkich nowości, jak i zwolenniczki bardziej przemyślanych woni.

Pianki marshmallows to coś, co przestało mnie zachwycać odkąd skończyłam dziesięć lat, jednak ich obecność nie determinuje wieku odbiorców tego zapachu. Pour Femme Intense nie jest infantylny, wręcz przeciwnie, pianki dają taką kobiecą pudrowość. Na drugim planie rozpycha się orientalny kwiat pomarańczy razem z drzewem sandałowym, odpowiedzialnym za eleganckie wykończenie. Nieco gumowe, ale wyjątkowo delikatne oblicze tuberozy dopełnia całości.

Nowe oblicze eleganckiej słodyczy, mniej oczywistej, niż inne flakony z toną cukru w środku. Zachęcam do testów i to kilkukrotnych, bo perfumy choć początkowo niepozorne, potrafią zaskoczyć. Na zachętę dodaję, że trwałość bardzo dobra, około 8-9 godzin.

newrrn
newrrn

Flakonik bardzo spodobał mi się w perfumerii, więc stwierdziłam że "muszę mieć". Jak dobrze się złożyło, że akurat był rozbierany na W.

Cena nie była zaporowa, postanowiłam zakup 10ml- i nie mam pojęcia co zrobię z tą odlewką, psikniętą raz. Jestem zdania, że perfumom trzeba dawać drugą szansę- nie w tym przypadku, jest zbyt... nijaki.

Początek- całkiem noszalny kwiat pomarańczy. Te perfumy mogłyby trwać w tej fazie do końca, tak byłyby przyjemnym zapachem na wiosnę. Niestety, później do akcji wkracza drzewo sandałowe, i neroli, i w sumie nic więcej. Powiało nudą. Żeby totalnie was zniechęcić, muszę napisać o jego beznadziejnej trwałości i nikłej projekcji. Mogłabym go dopsikiwać co godzinę, ale nie chciałabym tak pachnieć cały dzień, jest tak powszedni i nudny, że nic więcej z niego nie "wycisnę".

Przypomina taką kobietę: Szarą myszkę, ubraną w piękną, burgundową sukienkę, na pierwszy rzut oka- zachwyca, mija chwila i już wiesz że to tylko ten strój czyni ją kuszącą (a w tym przypadku raczej flakon :))

Nie ma co porównywać do innych słodziaków- większość z nich pomimo bolesnej słodkości posiada ciekawą bazę, jakieś drugie dno (irys w LVEB, zielona herbata w Flowerbomb), tu zaś jedna wielka nuta głowy- sandałowiec, podany sztucznie i nieciekawie.

chomiqu
chomiqu

Jak dle mnie jest to kopia Hypnotic Poison Eau Sensualle Diora. Waniliowy , słodki zapach, nie w moim typie

nisia1908
nisia1908

A ja się nie zgodzę z Martielle:)
Intense jest bardziej kremowo waniliowa niż klasyk lecz cały czas podtrzymany w słodkiej i wyważonej tonacji, jest taki chrupiąco-ciasteczowy.
Jest trwały, bynajmniej dla mnie i naprawdę pociągający, jak na razie po przystanę na dorodnych testach więc może wkrótce zakupię flakon :)

Martielle
Martielle

Nazwa Intense jest myląca - ta wersja jest według mnie o wiele słabsza, lżejsza od klasycznej i mniej ocieka słodyczą. Jest świeższa, brakuje w niej pazura zuchwałej famme fatale. Intense nie jest złe, jednak klasyk o wiele bardziej mi się podobał. Trwałość również miał o niebo lepszą.

Zakupowe okazje

Dolce Gabbana Pour Femme Intense Eau De Parfum for women 1.7 oz
FragranceNet.com
Eau De Parfum 0.84oz
29.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Intense by Dolce Gabbana Eau de Parfum Spray .84 oz for Women
FragranceNet.com
Eau De Parfum 1.7oz
38.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Intense by Dolce Gabbana Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Eau De Parfum 3.4oz
Dolce Gabbana Pour Femme Intense Eau De Parfum for women 3.4 oz
Dolce Gabbana Pour Femme Intense Eau De Parfum for women 3.4 oz
ThePerfumeSpot.com
51.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Intense by Dolce Gabbana, 3.3 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 0.84oz
DOLCE GABBANA Pour Femme Intense 1.6 oz Eau de Parfum Spray
118.00 USD
DOLCE GABBANA Pour Femme Intense 3.3 oz Eau de Parfum Spray
DOLCE GABBANA Pour Femme Intense 3.3 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolce&Gabbana Pour Femme Intense marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolce&Gabbana Pour Femme Intense marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Bvlgari Jasmin Noir Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Estée Lauder Sensuous Noir Clinique Aromatics in White Jean Paul Gaultier Classique Versace Crystal Noir Yves Saint Laurent Manifesto Christian Dior Dune Christian Dior Dolce Vita Kenzo Flower by Kenzo Calvin Klein Reveal Viktor&Rolf Flowerbomb Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain La Petite Robe Noir Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Essence Absolue Giorgio Armani Acqua di Gioia Prada Prada Candy Guerlain L'Instant de Guerlain Nina Ricci Nina