Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dolce&Gabbana Pour Femme Dolce&Gabbana dla kobiet

Dolce&Gabbana Pour Femme Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia Dolce&Gabbana Pour Femme Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia Dolce&Gabbana Pour Femme Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia

Dolce&Gabbana Pour Femme marki Dolce&Gabbana to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dolce&Gabbana Pour Femme został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są neroli, malina i mandarynka; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są pianka marshmallow, wanilia, heliotrop i drzewo sandałowe.

Neroli Malina Mandarynka

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Pianka marshmallow Wanilia Heliotrop Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolce&Gabbana Pour Femme by Dolce&Gabbana.

Dolce&Gabbana Pour Femme Intense
Fuel Power for Women
Sublime
Purplelips
The One

Dolce&Gabbana Pour Femme Recenzje Perfum

Malutka100
Malutka100

No cóż, a na początku zapowiadała się miłość…
Testy szybko jednak zweryfikowały moje podejście do tego zapachu.
Ciężko mi go wręcz zrecenzować, bo przez długi czas nie wiedziałam sama co o nim myśleć.

Dolce&Gabbana pour Femme to zapach z kategorii słodkich, ale na pewno nie gourmand. Nie czuję tutaj malin ani pianek marshmallow. Słodycz jest jakaś sztuczna, plastikowa. Połączenie nut zapachowych sprawia, że odbieram ten zapach jako klasyczny, bezpieczny. Nie ma w nim właśnie takiego pazura, czegoś co sprawia, że chce się go wąchać i wąchać.

Zapach jest bezpieczny i jak dla mnie trochę nudny. Na mojej skórze właściwie nie ewoluuje za bardzo. Cały czas jest tak samo słodki i otulający.

Na duży plus- projekcja i trwałość. To ten typ zapachu, który po porannym użyciu, otula nas chmurką zapachu jeszcze podczas wieczornego prysznica.

Ostatnio testuje wiele zapachów, by znaleźć swoją perfumeryjną miłość ( choć już teraz stwierdzam, że mojego ukochanego Angela nic chyba nie przebiję) i było kilka, które mi się naprawdę podobały. Jednak to właśnie za Dolce&Gabbana pour Femme zdobyłam najwięcej komplementów.
Ot taka ironia losu;-)
Zapach podoba się więc otoczeniu, jest przyjemny w odbiorze, jednak całkiem nie dla mnie.
Zużyję swoją odlewkę i bez żalu się z nim pożegnam.

pachniewitch
pachniewitch

Kurcze...przyciagnela mnie wloska marka, piekna Letitia Casta i ..pamięć o tym zapachu który wydal mi się kiedyś drazniaco slodki...
Otacza go jakas "legenda" sexualnosci...
Jest inny niż wszytskie zapachy które znalam, a znam bardzooo wiele...
Slodycz poraza , jakby zatyka nozdrza ..brakuje mi w nich czegos gorzkiego lub powietrza .np. wetiweru...
A jednak...maja w sobie jakiś magnes...
Mysle ze musze do nich dorosnąć, a raczej ( bo mam 40 lat) musze...osadzic się w swojej sexualnosci ..i poczuc się taka bujna , wloska, frywolna kobieta.
Mam nadzieje ze tak się stanie i bez "psychicznego zgrzytu" uznam ze pasuja do mnie...
To perfumy dla sex bomby.

Amelia32
Amelia32

Słodziak w moim stylu.Pour Femme pachnie przede wszystkim słodkim syropem malinowym,w którym zanurzone są puszyste,słodkie lekko ulepkowate pianki, a wszystko to na dosłodę, posypane cukrem pudrem z posmakiem muskatu.Słodko aż do zgrzytu zębów ale to tylko sam początek tego cuda.Po ok 20-30 minutach zaczyna się wyrażnie ujawniać nuta waniliowo drzewana i nadający pewnej przestrzenności jaśmin.Już nie jest tak słodko a dużo bardziej ciepło wykwintnie i drzewnie.Niesamowity czasoumilacz.Do tego kompozycja na wskroś kobieca i pomimo słodkiej lepkości, zachowana w eleganckim klimacie.Sprawdza się świetnie nawet w formalnych sytuacjach, biuro,bank lub firmowy bankiet.Najlepiej rozwija się przy niskich temperaturach bo niesamowicie rozgrzewa.Słodycz w wydaniu przepysznych konfitur malinowych podszytych aromatem wanilii.Jako nieliczny z dostępnych ostatnio słodziaków stał się moim zimowym faworytem.Ta posypka migdałowo pudrowa jest chyba najmilszą fazą tej kompozycji.Podobnie jest w Brit Burberry czy Elle,She,Lei - Giorgio Armani.Wszystkie te zapachy łączy też moje ulubione suche drewienko-czyli drzewo sandałowe,jako piękna i spójna podstawa.Trwałość D&G bardzo przyzwoita.Trzyma się ciepło i przytulnie aż do 8h na skórze.Ja oczywiście i tak go odświeżam po pracy,za bardzo go lubię.Serdecznie polecam miłośnikom słodziaków.Jak dla mnie zapach do powtórnego zakupu ;)

amanda
amanda

Ups,jak słodko na początku. Strasznie dużo maliny,gęstej syropowatej.
Następnie malinka ustępuje miejsca piance z wanilią,jest i drewno sandałowe i zdecydowanie słodycz staje się bardziej strawna,delikatniejsza.
Klasyczny zapach był, wiadomo inny. Ten jest bardziej dostosowany do ogólnego trendu,ale ja jestem za.
Z mega słodziaka na samym wstępie przeistacza się w stonowana słodycz oplecioną kwiatami z delikatną pudrowością.
Mam skojarzenia ,iż jest w stylu La Vie Ist Belle tyle,że mniej słodszy.
Wskakuje na listę chciejstw.

grudzienszal
grudzienszal

,,Nowy zapach `Dolce & Gabbana pour Femme` rozpoczyna się nutami neroli, maliny i tangerynki i prowadzi do serca złożonego z jaśminu i kwiatu pomarańczy. Bazę stanowi aromat pianki marshmallow, heliotrop, wanilia i drzewo sandałowe."Taką recenzję gdzieś znalazłam i zachorowałam na nowy zapach.Poprosiłam GWIAZDKĘ i przyniosła. Pour femme to zapach bardzo cieply,kobiecy i seksowny.Jest elegancki i zadziorny jednocześnie. Z początku kwiatowy potem pojawia się zapach pianek marshmallow, który od teraz dominuje i nadaje kremowości i takiej mlecznej słodyczy.Kiedyś przyszło mi do głowy,że są podobne do Purplelips Salvador Dali. Przetestujcie-gorąco polecam.

Izabela
Izabela

Bardzo słodki zapach, pełen sztucznie słodkich nut.
Słodkie pianki marshmallow o smaku malinowym i mandarynkowym położone na pokaźnej porcji drzewa sandałowego, które jeszcze dodatkowo osładza wanilia z dekoracją w postaci heliotropu.
Słodka, optymistyczna propozycja o zapachu, który doskonale opisuje jasno różowy kolor.
Jednakże jak dla mnie tej słodyczy jest za dużo, perfumy nie zaciekawiają mnie.

Martielle
Martielle

Kocham ten zapach...
Dolce&Gabbana Pour Femme to pudrowy, słodki, kwiatowy zapach kobiecy. Ciepły i zmysłowy, gorący niczym piaski na Sycylii rozgrzane włoskim słońcem. Jest to inkarnacja pierwszego zapachu Dolce&Gabbana - klasycznego Pour Femme z 1992 roku. Nie znam pierwowzoru, więc nie mam porównania, ale Pour Femme są dla mnie strzałem w dziesiątkę. Ich twarzą została Laetitia Casta oraz Noah Mills, a zmysłowa reklama z ich udziałem powstała na Sycylii, w barokowym miasteczku Erice i na plaży La Riserva Naturale dello Zingaro, spod kliszy oczywiście ulubionego fotografa D&G - Mario Testino.
Projektanci o zapachu mówią, że stworzony został dla ideału kobiety Dolce&Gabbana - zmysłowej, pasjonującej i naturalnej, a przy tym gorącej i seksownej.
Zapach utrzymuje się długo na skórze i wyraźnie czuć jego ewolucję - ze świeżości w pudrową słodycz.

vertigo
vertigo

Ciekawostka zapachowa.
Przede wszystkim wydaje mi się, że Dolce&Gabbana Pour Femme nie ma zastąpić znanej i kochanej D&G. Choć może to tak wyglądać: podobne opakowanie, nazwa itd.
To chyba po prostu nowy element w portfolio marki, i muszę przyznać, że element dość wyrazisty :D

Naprawdę pachnie jak pianki marshmallow. Miękko, słodko, pudrowo-sztucznie, trochę malinowo. W późniejszej fazie piance towarzyszą nuty znane z klasycznych wód kolońskich - odrobinę gorzkie białe kwiaty i cytrusy. Momentami przypomina mi kosmetyk do opalania pod upalnym włoskim słońcem. A wieczorem dużo złota i obłoczek tych perfum przed wyjściem.

Wiele osób uważa włoski styl ubioru za obciachowy bądź nie na czasie, i podobnie mogą być odebrane te perfumy. Niby do bólu nowoczesne, ale mają w sobie coś z klasyki.
Oraz czar, któremu nie potrafię się oprzeć. To chyba po prostu radość życia :)
Na pewno wkrótce przetestuję znowu ... bardzo pozytywne zaskoczenie.

Zakupowe okazje

Dolce Gabbana Pour Femme 2012 Eau De Parfum for women 0.8 oz
Dolce Gabbana Pour Femme 2012 Eau De Parfum for women 0.8 oz
Eau De Parfum 0.85oz
32.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme by Dolce Gabbana Eau de Parfum Spray .85 oz 2012 Edition for Women
36.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme 2012 Eau De Parfum for women 3.4 oz
FragranceX.com
Eau De Parfum 1.7oz
52.64 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Perfume by Dolce Gabbana, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
52.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme by Dolce Gabbana Eau de Parfum Spray 1.6 oz 2012 Edition for Women
Eau De Parfum 0.84oz
54.00 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray New Version 25ml 0.84oz
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray New Version 25ml 0.84oz
Gift Set 4oz
62.33 USD
Dolce Gabbana Pour Femme 2012 Gift Set III. Eau De Parfum 3,4 oz Body Milk 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz
Gift Set 4oz
65.59 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Travel Edition Gift Set II. Eau De Parfum 3,4 oz Shower Gel 1,7 oz Body Milk 1,7 oz
74.00 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray New Version 50ml 1.6oz
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray New Version 50ml 1.6oz
74.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme by Dolce Gabbana Eau de Parfum Spray 3.4 oz 2012 Edition for Women
Gift Set 1.6oz
94.00 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Coffret New Version Eau De Parfum Spray 50ml 1.6oz Body Lotion 100ml 3.3oz 2pcs
Eau De Parfum 3.3oz
103.50 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray New Version 100ml 3.3oz
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray New Version 100ml 3.3oz
Gift Set 3.3oz
105.00 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Coffret New Version Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz Body Lotion 50ml 1.6oz Shower Gel 50ml 1.6oz 3pcs
Sephora.com, Inc.
Sephora.com, Inc.
92.00 USD
DOLCE GABBANA Pour Femme 1.6 oz Eau de Parfum Spray
DOLCE GABBANA Pour Femme 1.6 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolce&Gabbana Pour Femme marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolce&Gabbana Pour Femme marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Calvin Klein Eternity Chanel Allure eau de parfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Nina Ricci Ricci Ricci Calvin Klein Euphoria Giorgio Armani Si Lancome Hypnose Halle Berry Halle Burberry London Giorgio Armani Armani Code for Women Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Gucci Gucci Guilty Intense Estée Lauder Sensuous Noir Giorgio Armani Acqua di Gioia Jean Paul Gaultier Ma Dame Chloe Chloe Eau de Parfum Lancome La Vie Est Belle Chanel Chance Eau Fraiche Kenzo Kenzo Amour