Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dolce Dolce&Gabbana dla kobiet

wodny
Dolce Dolce&Gabbana dla kobiet Filmy
Dolce Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia Dolce Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia Dolce Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia

Dolce marki Dolce&Gabbana to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Dolce został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kwiat papai i neroli; nutami serca są zwartnica, narcyz i lilia wodna; nutami bazy są piżmo i drewno kaszmirowe.

Kwiat papai Neroli

Zwartnica Narcyz Lilia wodna

Piżmo Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolce by Dolce&Gabbana.

Dolce Floral Drops
Echo Woman
Elvie

Dolce Recenzje Perfum

kpnz
kpnz

Dolce, mam wrażenie stara się usilnie naśladować Be Delicious DKNY, przynajmniej przez pierwsze minuty. Miałam ostatnio BD i otoczka zapachu - takie kruche kwaśne jabłko - niemal identyczna. Jednak Dolce skupia się na kwiatkach i bardzo szybko znika ze skóry. Po 1.5h praktycznie czuć już syntetyczną bazę zapachu. Jakościowo zapach marny, a i trwałością nie grzeszy.

perfumeholic88
perfumeholic88

Panowie Stefano i Domenico wypracowali swój własny, niepowtarzalny styl i od zawsze podobało mi się jak przedstawiają kobietę, bo nigdy nie była ona u nich wulgarna, a to niestety wielu myli z seksapilem, kobiecością i zbyt dużo projektantów tak maluje wizerunek kobiety. Duet D&G pokazali, że kobieta jest namiętna, seksowna, pożądana i jest sobą, jest w 100% kobietą i jest z tego dumna. Jest kochana i szczęśliwa, cieszy się życiem, celebruje je.
Kompozycja Dolce zamknięta w sympatyczny kwiatowym flakoniku niestety według mnie jest nieudana, a szkoda, bo reklama przypadła mi do gustu i z zainteresowaniem ją oglądałam. Coś jednak poszło nie tak , bo zapach jest wyprany z wszystkich uczuć. Jest blady, mizerny, niesamowicie transparetny. Niby jest, a jednak go nie ma. Powiedzieć, że słabo go czuć to i tak byłoby za mało. Zapach-duch. Odnotowuję jedynie echa piżma z neroli i lilią wodną, czyli nic nadzwyczajnego. Możnaby przyjąć, że na upalne dni, na wakacje będzie jak znalazł, tylko kto chce pachnieć czymś co w zasadzie w ogóle nie pachnie w dodatku tanie nie jest? Myślę, że niewiele podniesie rękę. Przykro to mówic, ale to klapa.

Lizbet
Lizbet

A ja go wezmę trochę w obronę: szanowne panie, to D&G, mogło byc gorzej ;) A na poważnie: zapach generyczny do granic możliwości, kwiatowo-zielony. To wszystko już było i to po wielokroć. Małą jaskółką, która czyni co najwyżej przedwiośnie, jest drzewo kaszmirowe w bazie, które jest przyjemne. Ale dla mnie to trochę za mało, nie jestem pod wrażeniem. Wąchałam gorsze rzeczy od D&G, więc może to jakiś trend wznoszący i nie długo mnie czymś zaskoczą i będę musiała odszczekiwać. Póki co: "pfffff".

newrrn
newrrn

Zwykle nie robię osobistych wycieczek w moich recenzjach. Marka perfum się dla mnie nie liczy (no, chyba że to ukochane YSL!). Tu jednak pozwolę sobie zrobić wyjątek i porównać te perfumy i kolekcję Dolce & Gabbana Spring/ Summer 2014, bo w tym roku właśnie wyszły perfumy Dolce.
Totalne nieporozumienie i chaos musi panować w firmie (choć o problemach ojców-założycieli, Domenico i Stefano mówiono od dawna), że zaakceptowano taką, ekhem, chałę, ba! Wydano i opłaconą świetną kampanię reklamową!
Tymczasem modelki prezentujące kolekcję letnią wyglądają świetnie. Ekskluzywnie balansuje pomiędzy klimatami romskimi a fakturami Bliskiego Wschodu. Przepych i bogactwo aż razi w oczy. To jest moda! Nie jest to co prawda moja estetyka (wolę np. Balmain), ale geniuszu odmówić nie mogę.
A Dolce?
Przaśność. Tandeta. Słabizna zapachowa. Sztuczne składniki. Zapach 12latki zakupiony w kiosku za tygodniowe kieszonkowe. Do tego trwałość to 2godziny, a opisując te tfu, perfumy, absolutnie nie można wspomnieć o projekcji, bo takowa nie istnieje. Flakon jest tak beznadziejnie wykonany, a plastikowa nakrętka wręcz straszy!
Podsumowując: zapach dla nikogo. Nie chciałabym nawet z dopłatą.

feelhot
feelhot

Buteleczka piękna, aż się chce tych perfum, reklama śliczna, wyczekuje się tego zapachu.

Niestety-po powąchaniu następuje takie rozczarowanie, że aż nie mogę uwierzyć, że D&G zrobili coś takiego. Wyraźnie czuję zapach jakichś starodawnych wód toaletowych kwiatowych, coś co można sobie przypomnieć, niestety całość jest za silna, miażdżąca nos. Nic z wyczekiwanych kwiatów cytryny, jabłek, czy delikatnych lilii. W buteleczce w tym kolorze spodziewałbym się delikatnej dolewki moich ukochanych konwalii-nic z tego. Lilie - raczej ciężki, syntetyczny zapach, narcyze się czuje, ale też ze zbyt wielką siłą, o dziwo przełamanie kwiatem hippeastrum wcale nie pomaga. Papai nie mogę wyczuć, natomiast przesładzają to neroli z piżmem, przez co powstaje dysonans słodkiego w bazie, ostro-kwiatowego-sztucznego na początku i w sercu zapachu.

Szkoda, że tylko flakonik mi się podoba, chyba jednak lepiej robić stary, klasyczny czerwony damski zapach niż wypuszczać nowość tylko dlatego, bo ktoś wymyślił piękny flakon.

chjena
chjena

Dolce - doskonały przykład świetnej kampanii reklamowej, kuszącego flakonu mogącego ozdobić niejedną toaletkę swoim wdziękiem i zapachem, który kilka lat temu określiłabym po prostu "perfumy". Kwiatowy, lekki, pobity drewnem, to właśnie archetyp z lat dziecięcych, mimo że moja mama nigdy tego typu perfumami nie pachniała.

Zdecydowanie na gorącą wiosnę i upalne lato, ja nie czuję tutaj słodyczy, raczej gorzkie neroli i dużo kwiecistej świeżości. Dolce jest eteryczne, delikatne i eleganckie, zapach odpowiedni na każdą okazję, robiący dobre wrażenie.

Niestety, po 4h już właściwie go nie czuć, projekcja też raczej z tych dyskretnych, a marka się ceni... Mimo, że cała otoczka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, a w mojej kolekcji wciąż brak świeżaka idealnego, to stosunek jakości do ceny oceniam tutaj dosyć negatywnie. Brak wizji, polotu i jakości, którą w tym przypadku reprezentuje tutaj trwałość. Nie czuję tu Italii, raczej kwiatową bryzę.

Beata Maria
Beata Maria

Zapach niezwykle ulotny, tak bardzo, że nie zdążam zauważyć poszczególnych nut zapachowych. Nietrwały, jakiś płaski. Zaintrygował mnie flakonik, jednak mimo kilku prób nie zmieniam zdania- nieciekawy i nietrwały.

Zakupowe okazje

Dolce Gabbana D G La Lune 18 Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
Dolce Gabbana Light Blue Eau de Toilette Rollerball
Dolce Gabbana Light Blue Eau de Toilette Rollerball
29.69 USD
La Temperance 14 Perfume by Dolce Gabbana, 3.3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
29.89 USD
Dolce Gabbana D G La Roue de la Fortune 10 Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
Eau De Toilette 1.7oz
34.40 USD
Dolce Gabbana D G La Roue de la Fortune 10 Eau De Toilette for women 3.4 oz
Dolce Gabbana D G La Roue de la Fortune 10 Eau De Toilette for women 3.4 oz
35.99 USD
La Force 11 Perfume by Dolce Gabbana, 3.3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
D G 18 La Lune by Dolce Gabbana EDT Spray 3.3 oz Tester for Women
45.14 USD
Dolce Gabbana Dolce Eau De Parfum for women 1.7 oz
Dolce Gabbana Dolce Eau De Parfum for women 1.7 oz
45.89 USD
La Temperance 14 Perfume by Dolce Gabbana, 3.3 oz Eau De Toilette Spray for Women
46.69 USD
50.99 USD
D G 14 La Temperance by Dolce Gabbana EDT Spray 3.3 oz for Women
D G 14 La Temperance by Dolce Gabbana EDT Spray 3.3 oz for Women
51.95 USD
La Temperance 14 Perfume by Dolce Gabbana, 3.3 oz Eau De Toilette Spray in Travel Bag for Women
ThePerfumeSpot.com
Dolce Gabbana Light Blue Eau De Toilette for women 6.7 oz
Dolce Gabbana Light Blue Eau De Toilette for women 6.7 oz
Gift Set 4oz
64.79 USD
Dolce Gabbana Light Blue Gift Set IX. Eau De Toilette 3,4 oz Body Lotion 3,4 oz Eau De Toilette 0,25 oz
Gift Set 5oz
65.83 USD
Dolce Gabbana Dolce Gift Set IV. Eau De Parfum 2,5 oz Body Milk 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz
Gift Set 4oz
66.19 USD
Dolce Gabbana Light Blue Gift Set VI. Eau De Toilette 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz Body Lotion 3,4 oz
69.00 USD
DOLCE GABBANA Intenso 2.5 oz Eau de Parfum Spray
70.00 USD
Dolce Gabbana Intenso Eau de Parfum Spray, 2.5 oz
Dolce Gabbana Intenso Eau de Parfum Spray, 2.5 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Dolce, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Dolce, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolce marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolce marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain La Petite Robe Noir Chanel Chanel No 19 Poudre Guerlain Idylle Salvatore Ferragamo Signorina Christian Dior J`adore DSQUARED² Potion for Women Donna Karan Pure DKNY A Drop Of Rose Torrente L`Or de Torrente Gucci Gucci Guilty Gucci Envy Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique Laura Biagiotti Roma Elie Saab Le Parfum Calvin Klein Eternity Kenzo Kenzo Amour Giorgio Armani Acqua di Gio Cerruti 1881 Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Burberry My Burberry Thierry Mugler Angel Eau de Toilette