Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

D&G Masculine Dolce&Gabbana dla mężczyzn

D&G Masculine Dolce&Gabbana dla mężczyzn

D&G Masculine Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia

D&G Masculine marki Dolce&Gabbana to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. D&G Masculine został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Max Gavarry. Nutami głowy są petitgrain i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, szałwia muszkatołowa, mięta, bazylia, jaśmin i kminek; nutami bazy są drzewo tekowe, liść figi, piżmo, wetyweria i cedr.

Petitgrain Bergamotka

Kwiat pomarańczy Szałwia muszkatołowa Mięta Bazylia Jaśmin Kminek

Drzewo tekowe Liść figi Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about D&G Masculine by Dolce&Gabbana.

Let's Move

D&G Masculine Recenzje Perfum

kunioX
kunioX

Kupiłem w ciemno - i pomyliłem się. Zapach świeży, cytrusowy, z czasem zmieniający się w cytrusowo - ziołowy. W sumie poprawny - mnie jednak niezbyt odpowiada. Nie umiem powiedzieć, co mi nie pasuje, ale nie mogę się do niego przekonać. Zdecydowanie na ciepłe dni.

yhmmma
yhmmma

Jest to jeden z nielicznych zapachów D&G, na prawdę udanych. Jest oldschoolowy, ale przy tym świetnie wybija się z pośród nowoczesnych świeżaków. Na początku mocno czuć cytryny, a potem wychodzą nuty ziołowe. Zapach na prawdę jest wyjątkowy. Idealny na zbliżające się pory roku, ale zimą też dobrze daję radę. Miałem tylko flakon sprzed reformulacji, więc nie wiem jak aktualnie pachnie " nowa wersja" ale słyszałem, że ma być wycofany ze sprzedaży, a szkoda- bo to na prawdę świetny zapach ! Trwałość na wysoki poziomie ok. 10h - projekcja raczej otula właściciela niżli zostawia za nim metrowy ogon.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana D&G Masculine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana D&G Masculine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum D&G Masculine marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu D&G Masculine marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Mugler Cologne Givenchy Givenchy Gentleman Antonio Puig Quorum Chanel Egoiste Platinum Yves Saint Laurent Kouros Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Moschino Uomo? Chanel Allure Homme Edition Blanche Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Lacoste Lacoste Bentley Bentley for Men Intense Adidas Adidas Active Bodies Chanel Egoiste Davidoff Good Life Christian Dior Eau Sauvage Extreme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Thierry Mugler A*Men Loewe Loewe 7 Natural