Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana dla kobiet

tuberozowy
skórzany
D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana dla kobiet Filmy
D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia

D&G Anthology La Lune 18 marki Dolce&Gabbana to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. D&G Anthology La Lune 18 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, czerwone jabłko i nuty zielone; nutami serca są tuberoza, róża i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, korzeń irysa i skóra.

Bergamotka Czerwone jabłko Nuty zielone

Tuberoza Róża Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Korzeń irysa Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about D&G Anthology La Lune 18 by Dolce&Gabbana.

Radiance

D&G Anthology La Lune 18 Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

Oj Kochani Dolce i Gabbana! Może wy się lepiej ciuchów trzymajcie. Prosta różana kompozycja z zielonymi nutami w tle. Całość lekko mydlana. Słaba trwałość. Nic ciekawego, raczej nudny zapach, nie wyrafinowany. Jest tam kilka delikatnych nut, które mogłyby zagrać: trochę skóry, drzewa sandałowego. Niestety są ledwo wyczuwalne w kompozycji. Fajna kampania reklamowa, śliczne, apteczne opakowania. I po co? Tyle kasy na przeciętny produkt.

xenia012
xenia012

Ta woda jest z tych co: ładna,lekka,przyjemna i jak dla mnie na pewno nie unisex-nie wyobrażam sobie faceta pachnącego La Lune 18.Moim zdaniem to kobieca woda toaletowa.Czuję piękną różę herbacianą lekko posłodzoną.
I to w sumie wszystko.Prosty,ładny zapach-czasem takiego potrzebuję ale TRWAŁOŚĆ marniutka.Wiem że to EDT ale od D&G spodziewałam się czegoś więcej.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

To już gdzieś było. Na początku są intensywne, potem słabną... Nie przypadły mi wybitnie do gustu. Ładne, ale po testach już wiem, że nie zakupię

D&G Anthology La Lune 18 by Dolce&Gabbana 3.35 out of 5 based on 18 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum D&G Anthology La Lune 18 marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu D&G Anthology La Lune 18 marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Prada Infusion d'Iris Yves Rocher So Elixir The Body Shop Moringa Guerlain Idylle Eau Sublime Serge Lutens La Fille de Berlin Hermes Le Jardin de Monsieur Li Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Rocher Moment de Bonheur Giorgio Armani Emporio Armani Lei Chanel Coco Eau de Parfum Cacharel Noa Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Bvlgari Jasmin Noir Lalique Amethyst Hermes Un Jardin En Mediterranee Lacoste Lacoste Pour Femme