Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana dla kobiet

tuberozowy
skórzany
D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana dla kobiet Filmy
D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia

D&G Anthology La Lune 18 marki Dolce&Gabbana to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. D&G Anthology La Lune 18 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, czerwone jabłko i nuty zielone; nutami serca są tuberoza, róża i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, korzeń irysa i skóra.

Bergamotka Czerwone jabłko Nuty zielone

Tuberoza Róża Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Korzeń irysa Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about D&G Anthology La Lune 18 by Dolce&Gabbana.

Instinct For Her

D&G Anthology La Lune 18 Recenzje Perfum

Monolithe
Monolithe

Ładny zapach, ale troche mdlący i przesłodzony-jak landrynki zalane wodą, chyba przez mocnego irysa przypomina mi rozwodnione Radiance Britnejki. Po nazwie i nutach spodziewałam się czegoś tajemniczego,idealnego na wieczór... oczywiście kupiłam w ciemno, żałuje bo zraziłam się do całej serii Anthology. Butelka obrzydliwa, toporne grube szkło i plastikowa nakrętka rodem z PRLowskiej drogerii, no ale co kto lubi. Średnio oj, średnio. Trwałość do 2 godzin.

Dla ciekawostki dodam, że mój mąż się popryskał (za słodkie dla faceta, nie polecam ;)) i na nim były dość mocno wyczuwalne ok 14 godzin.

Lizbet
Lizbet

Oj Kochani Dolce i Gabbana! Może wy się lepiej ciuchów trzymajcie. Prosta różana kompozycja z zielonymi nutami w tle. Całość lekko mydlana. Słaba trwałość. Nic ciekawego, raczej nudny zapach, nie wyrafinowany. Jest tam kilka delikatnych nut, które mogłyby zagrać: trochę skóry, drzewa sandałowego. Niestety są ledwo wyczuwalne w kompozycji. Fajna kampania reklamowa, śliczne, apteczne opakowania. I po co? Tyle kasy na przeciętny produkt.

xenia012
xenia012

Ta woda jest z tych co: ładna,lekka,przyjemna i jak dla mnie na pewno nie unisex-nie wyobrażam sobie faceta pachnącego La Lune 18.Moim zdaniem to kobieca woda toaletowa.Czuję piękną różę herbacianą lekko posłodzoną.
I to w sumie wszystko.Prosty,ładny zapach-czasem takiego potrzebuję ale TRWAŁOŚĆ marniutka.Wiem że to EDT ale od D&G spodziewałam się czegoś więcej.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

To już gdzieś było. Na początku są intensywne, potem słabną... Nie przypadły mi wybitnie do gustu. Ładne, ale po testach już wiem, że nie zakupię

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum D&G Anthology La Lune 18 marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu D&G Anthology La Lune 18 marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Prada Infusion d'Iris Hermes Le Jardin de Monsieur Li Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Cacharel Noa Guerlain Shalimar Parfum Initial The Body Shop Moringa Yves Rocher So Elixir Guerlain Idylle Eau Sublime Serge Lutens La Fille de Berlin Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Giorgio Armani Emporio Armani Lei Yves Rocher Rose Oud Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Estée Lauder Pleasures Lancome Tresor In Love Narciso Rodriguez Narciso Priscilla Presley Indian Summer Bottega Veneta Bottega Veneta