Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana dla mężczyzn

D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana dla mężczyzn

D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana dla mężczyzn Filmy
D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia

D&G Anthology L`Amoureux 6 marki Dolce&Gabbana to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. D&G Anthology L`Amoureux 6 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz i jagody jałowca; nutami serca są brzoza, kardamon i korzeń irysa; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz Jagody jałowca

Brzoza Kardamon Korzeń irysa

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about D&G Anthology L`Amoureux 6 by Dolce&Gabbana.

Gypsy Water
Brooklyn

D&G Anthology L`Amoureux 6 Recenzje Perfum

seeandsmell
seeandsmell

L’Amoureux bardzo mi przypomina Gypsy Water od Byredo. Oba są łagodne i ciepłe jak zefir, zielone lasem, męskie z kobiecym pierwiastkiem. L’Amoureux rozpoczyna się jednak ostrzej: jest świeży, zielony, wibrujący przyprawami, skropiony lekko sokiem z bergamotki (życzyłam sobie, by właśnie tak rozpoczynała się Panorama od Olfactive Studio). Moja skóra zwykle, ku mej uciesze zresztą, podbija nutę kardamonu — tak jest i w tym przypadku. Ale nie kojarzcie go z kardamonem z piernikowej przyprawy, to czysty zielony kardamon. Aromatyczny, ciut miętowy. Potem L'Amoureux przechodzi w przejrzystą, jałowcową chmurkę: tu i ówdzie jasnozieloną i słoneczną na cytrusowym tle, gdzie indziej ciemnozieloną jak iglasty las i chłodną.

Zapach szybko wsiąka w skórę i staje się bardzo prywatny. Niedostępny dla nosa nikogo, kto nie może wtulić się w naszą szyję. Nie jest też niestety szczególnie trwały, bo trzyma się skóry zaledwie 3-4 godziny, choć jeszcze później czasem w ciągu dnia lubi powracać z zaskoczenia w pojedynczych, rozkosznych podmuchach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum D&G Anthology L`Amoureux 6 marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu D&G Anthology L`Amoureux 6 marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Men Thierry Mugler A*Men Pure Malt Creed Aventus Davidoff Good Life Chanel Egoiste Platinum Tom Ford Sahara Noir Olivier Durbano Black Tourmaline Hermes Terre d'Hermes Gucci Envy for Men Versace Versace Pour Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Thierry Mugler A*Men Pure Coffee CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Hermes Un Jardin Sur Le Nil Chanel Bleu de Chanel By Kilian Straight to Heaven Chanel Allure Homme Sport Bvlgari Bvlgari Man Christian Dior Dior Homme Parfum Rouge Bunny Rouge Embers