Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

D&G Dolce&Gabbana dla mężczyzn

D&G Dolce&Gabbana dla mężczyzn

Mam: 36 Miałem: 49 Chcę: 17 Ukochany zapach: 2

D&G Dolce&Gabbana dla mężczyzn Filmy
D&G Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia D&G Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia D&G Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia D&G Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia D&G Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia D&G Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia D&G Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia

D&G marki Dolce&Gabbana to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. D&G został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są lawenda, estragon, szałwia muszkatołowa, bergamotka, cytryna, mandarynka, pomarańcza i neroli; nutami serca są kolendra, cynamon, fiołek, pieprz, jaśmin, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, cedr, kumaryna, irys i tytoń.

Lawenda Estragon Szałwia muszkatołowa Bergamotka Cytryna Mandarynka Pomarańcza Neroli

Kolendra Cynamon Fiołek Pieprz Jaśmin Róża Geranium

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Cedr Kumaryna Irys Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about D&G by Dolce&Gabbana.

Uomo?

D&G Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Bardzo udana kompozycja.Szczególnie podoba się płci pięknej.
Do tej pory usłyszałem sporo komplementów a to już coś świadczy o D&G.

Roq
Roq

Do dziś nie wiem, co mnie popchnęło, to spróbowania tego zapachu, bo jego popularność kazała mi trzymać się od niego z daleka, jednakże w końcu się złamałem i kontrolnie spróbowałem. Na początku cytrusy odrzuciły mnie na przeciwległą ścianę sklepu, ale już po kilkunastu minutach, zacząłem odczuwać niezwykle pociągającą i magnetyczną woń. Z każdą kolejną godziną było coraz lepiej i lepiej. Pod koniec dnia, spacerując, musiałem się powstrzymywać, żeby nie dostać estetycznego orgazmu na środku ulicy. Dolce&Gabbana przykleił mi się do skóry i odtąd jesteśmy jak bracia syjamscy. To taki zapach, kiedy nie mam ani ochoty ani czasu na dziwactwa i najlepiej czuję się w cieniu, zamiast w świetle jupiterów grać pierwsze skrzypce "pachnąc" Kourosem. D&G to zero ryzyka, że ktoś zwymiotuje mi na koszulę, natomiast spore prawdopodobieństwo, że zostanę zapamiętany, jako "kim jest ten cichy i elegancko pachnący człowiek pod ścianą?" :)

Butelka z chamską, papierową naklejką wygląda jak żart. Nowa wersja zapachu z napisem malowanym wygląda o niebo lepiej a i pachnie (jak dla mnie) identycznie.
Dodam jeszcze, że nie spotkałem znajomej kobiety na której D&G nie zrobił wrażenia. Najczęściej słyszę (tu cytuję) że to "bardzo męski, pociągający i elegancki zapach".
To oznacza, że warto mieć taki flakon. Na wszelki wypadek mam ćwierć litra tej mikstury.

kolorowo13
kolorowo13

Pomarańcze podszyte tytoniem i paprocią (?). Jest męsko, kulturalnie, spokojnie i dość świeżo. Nie ma ogona, mężczyzna pachnący D&G nie wybija sie z tłumu ale ma dobry gust.

arturovittorio
arturovittorio

A ja lubię ten zapach, chyba za przyjemne ciepło i przyprawioną ziołami słodycz. Jest bardzo charakterystyczny, rozpoznawalny, choć rzeczywiście popularny i przez to mocno zbanalizowany. Ziołowo-słodka kompozycja przywodzi mi na myśl zapach żubrówki z sokiem jabłkowym ;-) Dla wytrawnych facetów, którzy czasem podjadają czekoladki.

Seth
Seth

Pomimo przeprowadzonej reformulacji, to wciąż najlepiej sprzedający się męski zapach marki, wyróżniający się ponadto chyba rekordową ilością imitacji. W czasie pojawienia się, nie tylko jego popularność zaprzepaściła chęć zakupu. Nieszczęśliwie przyszło mu rywalizować o moje względy z wielkimi kreacjami tamtego okresu, z pojedynku z którymi D&G każdorazowo wynoszono na tarczy :) A i dzisiaj, nie budzi we mnie emocji. Ot! – męska poprawność o dość szczególnej urodzie. Na mojej skórze nie ewoluuje w klasyczny sposób, otwierając się mocnym akordem łączącym woń przejrzałych cytrusów, interesująco zaprawionych ziołami, które dzięki lawendzie harmonijnie korespondują z przyprawowo-kwiatowym sercem, dobrze współbrzmiąc z drzewno-ambrową bazą. Złożona i w sumie dość udana kompozycja o nieco mydlanym wydźwięku, zaciekawiała ujęciem tytoniu zaostrzonego wyczuwalnie pieprzem, co nadawało jej charakterystycznego wyrazu. Warsztatowa biegłość twórcy – wyrażona chociażby w Z 14 – nie ulega wątpliwości, użyte składniki są najmniej poprawnej jakości, całość udanie zrównoważono i może być odbierana jako zmysłowa. Potwierdza to moja żona, której się bardzo podoba, będąc jednym z nielicznych męskich zapachów, wobec którego mamy odmienne wrażenia. Przyznam, że zupełnie nie rozumiem fenomenu jego popularności, gdyż pomijając wysoce indywidualnie odbieraną kwestię urody, nie jest przełomowy, ani pionierski, czy też wyjątkowej jakości. Jest pierwszym, być może nawet najlepszym męskim zapachem w portfolio D&G i… tyle. Na firmamencie pozostałych świeci wciąż odbitym blaskiem. Pozostaje dość uniwersalnym i stosownym na niezobowiązujące okazje: jesień/ zima/ wiosna. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 5; intensywność - 4; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,25.

gurlen87
gurlen87

Wersja z tandentną odpadającą naklejką bardziej mi się podobała:) ze względu na bardziej ziołowy charakter. Kolejny przykład tego, że reformulacja nie wychodzi na dobre... D&G ma w sobie coś magnetycznego(ponadczasowego?),tak po prostu lubię ten przyprawowo-słodki posmaczek na mojej skórze.
Kompozycja: 10/10

NORDSTROM.com
Eau De Toilette
85.00 USD
Dolce Gabbana Beauty 'Pour Homme' Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana D&G, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana D&G, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum D&G marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu D&G marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent M7 Hermes Terre d'Hermes Gucci Gucci Pour Homme II Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Chanel Egoiste Platinum Gucci Gucci pour Homme Lalique Encre Noire Bvlgari Bvlgari Extreme Christian Dior Fahrenheit Kenzo Kenzo pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Hugo Boss Boss Bottled Christian Dior Dior Homme Intense Versace Versace Pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Christian Dior Dior Homme