Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L'inspiratrice Divine dla kobiet

L'inspiratrice Divine dla kobiet

L'inspiratrice Divine dla kobiet Zdjęcia

L'inspiratrice marki Divine to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. L'inspiratrice został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Ibanez. Nutami głowy są róża, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są róża, piwonia i białe piżmo; nutami bazy są paczula, wetyweria, wanilia i fasolka tonka.

Róża Ylang-ylang Bergamotka

Róża Piwonia Białe piżmo

Paczula Wetyweria Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'inspiratrice by Divine.

L'inspiratrice Recenzje Perfum

Mydlana różyczka w połączeniu z paczulą. Nic ciekawego, ale i tak wyróżnia się pozytywnie na tle reszty kompletnie bezbarwnych zapachów tej firmy. Trwałość dość dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Divine L'inspiratrice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Divine L'inspiratrice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'inspiratrice marki Divine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'inspiratrice marki Divine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Diptyque Tam Dao Anna Sui Live Your Dream Ella Mikao Yujin Feroce Cacharel Scarlett Anya`s Garden Moon Dance Ghost Captivating Rasasi First Love Revlon Downtown Girl La Bouquetiere Embrasse Moi