Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

L`etre Aime Homme Divine dla mężczyzn

Mam: 1

ziołowy
L`etre Aime Homme Divine dla mężczyzn Zdjęcia

L`etre Aime Homme marki Divine to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. L`etre Aime Homme został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yann Vasnier. Nutami głowy są lawenda, imbir, bergamotka i bazylia; nutami serca są seler, kardamon i kocanka; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, ambra i cywet.

Lawenda Imbir Bergamotka Bazylia

Seler Kardamon Kocanka

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Ambra Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`etre Aime Homme by Divine.

L`etre Aime Homme Recenzje Perfum

L`etre Aime Homme by Divine 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Divine L`etre Aime Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Divine L`etre Aime Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`etre Aime Homme marki Divine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`etre Aime Homme marki Divine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Annayake Annayake Pour Lui Aramis Aramis Cool Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Elizabeth Arden Mediterranean Comptoir Sud Pacifique Vetyver Haiti CoSTUME NATIONAL 21 Bijan Bijan Nude Men Frederic Malle Dans Tes Bras Boadicea the Victorious Seductive Sinfonia di Note Fleur de Santal Ana Salazar Vintage CnR Create Aries for Men