Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

L`etre Aime Homme Divine dla mężczyzn

Mam: 1

ziołowy
L`etre Aime Homme Divine dla mężczyzn Zdjęcia

L`etre Aime Homme marki Divine to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. L`etre Aime Homme został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yann Vasnier. Nutami głowy są lawenda, imbir, bergamotka i bazylia; nutami serca są seler, kardamon i kocanka; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, ambra i cywet.

Lawenda Imbir Bergamotka Bazylia

Seler Kardamon Kocanka

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Ambra Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`etre Aime Homme by Divine.

L`etre Aime Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Divine L`etre Aime Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Divine L`etre Aime Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`etre Aime Homme marki Divine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`etre Aime Homme marki Divine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Fahrenheit Summer Chevignon Chevignon 57 for Him Davidoff Good Life Amouage Amouage Gold pour Homme Antonio Banderas Antonio ID Parfums Exterieur Nuit Reminiscence Musc Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Jardin de France Inahe Christian Dior Fahrenheit Absolute UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz Esteban Ambrorient