Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Infante Divine dla kobiet

L'Infante Divine dla kobiet

Miałem: 1

L'Infante Divine dla kobiet Zdjęcia L'Infante Divine dla kobiet Zdjęcia

L'Infante marki Divine to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Infante został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są bluszcz i liść czarnej porzeczki; nutami serca są ylang-ylang, jaśmin i piwonia; nutami bazy są ambra, wanilia, piżmo i fasolka tonka.

Bluszcz Liść czarnej porzeczki

Ylang-ylang Jaśmin Piwonia

Ambra Wanilia Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Infante by Divine.

L'Infante Recenzje Perfum

Nieciekawy, blady jaśminowy zapach, ze sztuczną, piżmowo – pudrową bazą. Nietrwały. Szkoda czasu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Divine L'Infante, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Divine L'Infante, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Infante marki Divine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Infante marki Divine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Blossom Givenchy Hot Couture Collection No.1 Alfred Dunhill Desire for a Woman Iceberg The Iceberg Fragrance Sarantis C-Thru Purple Diamond Coty Wild Musk Le Labo Neroli 36 Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise En Voyage Perfumes Carmel Boheme