Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

L'Homme de Coeur Divine dla mężczyzn

L'Homme de Coeur Divine dla mężczyzn

L'Homme de Coeur Divine dla mężczyzn Zdjęcia L'Homme de Coeur Divine dla mężczyzn Zdjęcia

L'Homme de Coeur marki Divine to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. L'Homme de Coeur został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yann Vasnier. Nutami głowy są dzięgiel, jagody jałowca i cyprys; nutą serca jest irys; nutami bazy są ambra, piżmo i wetyweria.

Dzięgiel Jagody jałowca Cyprys

Irys

Ambra Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Homme de Coeur by Divine.

L'Homme de Coeur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Divine L'Homme de Coeur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Divine L'Homme de Coeur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Homme de Coeur marki Divine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Homme de Coeur marki Divine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Dune Chevignon Chevignon 57 for Him Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Lacoste Cool Play Avon Dreamlife Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Cereus Cereus No.7 L`Erbolario Musk Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Jovan Jovan Musk for Men