Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Divine Divine dla kobiet

tuberozowy
Divine Divine dla kobiet Zdjęcia Divine Divine dla kobiet Zdjęcia

Divine marki Divine to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Divine został wydany w 1986 roku. Divine stworzyli Yann Vasnier i Richard Ibanez. Nutami głowy są brzoskwinia, kolendra i tuberoza; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża, jaśmin, paczula, gardenia i nuty przyprawowe; nutami bazy są mech dębowy, piżmo, wanilia i drzewo sandałowe.

Brzoskwinia Kolendra Tuberoza

Kwiat pomarańczy Róża Jaśmin Paczula Gardenia Nuty przyprawowe

Mech dębowy Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Divine by Divine.

Divine Recenzje Perfum

LadyPilot
LadyPilot

To niesamowity zapach, który pachnie przez cały dzień!!! Ponieważ (niestety) buteleczka nie jest zaopatrzona w atomizer, aplikuję go szklanym zakraplaczem do oczu i może to i dobrze, gdyż zapach jest tak intensywny, że taka punktowa aplikacja w tym przypadku ratuje otoczenie przed niewątpliwym uduszeniem...

Nienawidzę mdlącej woni piżma unoszącej się znad szklanej butelki, gdy kropla tych cennych perfum nieopacznie opadnie na szkło zamiast na moją rękę... Na skórze pachną o niebo lepiej niż z butelki!

Skojarzenia - głębokie lata 80te, dama w czarnej sukni bez rękawów, ale za to w rękawiczkach do łokci, wielkim czarnym kapeluszu i szpilkach, na szyi sznur pereł. Jest czerwiec, kwitną jaśminy, dama jest na śniadaniu w ambasadzie (ok, protokół nie łyknąłby pewnie odkrytych ramion, ale nieważne), przyjęcie odbywa się w ogrodzie pełnym krzewów róż i jaśminu, catering mamy z najwyższej półki, słońce prześwieca przez akacje (ściślej mówiąc robinie akacjowe), które właśnie przekwitają oraz przez lipy (które zbierają się do kwitnienia), róże w pełni rozkwitu, damy wokół pachną aldehydowymi klasykami sprzed 40 lat, a nasza bohaterka? Pachnie wiatrem, który niesie w sobie wszystko, co znajduje się wokół - jaśmin, róże, aldehydowe perfumy dam z minionej epoki, słońce, kwitnące drzewa, elegancja lat 80tych (w końcu to dzieło z 1986)...
Niby to nie mój kaliber (nie gustuję w aldehydach, a piżma wprost nie znoszę), ale przez te kilka czerwcowych dni z największą radością i zarazem swoistą dumą pachnę tym dziełem sztuki... To taki mój osobisty "kwiat paproci":)

Czuć, że tworzył te perfumy ktoś z pasją, kto nie żałował najlepszych składników. Mimo upływu czasu, nadal jakość pozostaje i wręcz powala, przywraca wiarę w sztukę perfumiarstwa:)

2017

Niewiele jestem w stanie powiedzieć o tym zapachu, mimo, iż wylałam na siebie połowę dużej próbki. Na skórze bardzo niemrawo czai się coś delikatnie pudrowo -mydlano - kwiatowego i znika w tempie błyskawicy. Nie warto...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Divine Divine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Divine Divine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Divine marki Divine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Divine marki Divine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Agent Provocateur Agent Provocateur Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Lancome Magnifique Eau de Toilette Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Rasasi First Love Stendhal Elixir Noir Brut Parfums Prestige Woodhue Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Nobile 1942 Anonimo Veneziano