Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet

Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet

Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet Zdjęcia Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet Zdjęcia Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet Zdjęcia Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet Zdjęcia Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet Zdjęcia

Dita Von Teese marki Dita Von Teese to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Dita Von Teese został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są bergamotka, piwonia i pieprz; nutami serca są jaśmin, róża i gardenia tahitańska; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, drzewo gwajakowe i kadzidło.

Bergamotka Piwonia Pieprz

Jaśmin Róża Gardenia tahitańska

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Drzewo gwajakowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dita Von Teese by Dita Von Teese.

Dita Von Teese Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Trochę mnie rozczarowała ta Ditta. Spodziewałam się czegoś bardziej tajemniczego, wybitnie wieczorowego a to po prostu poprawne politycznie, przyjemne i ładne dzienne perfumki. Piwonia gra tu pierwsze skrzypce, gra głośno, dominuje nad cichutką bergamotką. Reszta wymienionych kwiatów jest trudna do rozszyfrowania. Nie znalazłam kadzidła, za to sporo mydełkowatego piżma.
Parametry zadowalające, ogonek uzyskać da radę i nie znikają po godzinie.
Określiłabym je jako kwiatowo - piżmowe, na drewna nie ma co liczyć, to nie są perfumy w typie Erotique.
Kokieterią było dobranie czarnego flakonu, bardziej pasował by różowy ;)

Garance
Garance

Szukałam go długo. Znalazłam zupełnym przypadkiem stojącego jakby nigdy nic w TK Maxx i już wiedziałam, że musi być mój. Kupiłam w ciemno i zaskoczyłam się. Pozytywnie.
Spodziewałam się czegoś cięższego, raczej wyjściowego (bo Dita) albo czegoś mocno przeciętnego (bo to w końcu gwiazdorski twór), natomiast w eleganckim flakonie dostajemy bardzo ciepły zapach z początkowo wyraźnie wyczuwalnymi białymi kwiatami w dosyć pudrowej oprawie, która szyko znika, pozwalając kwiatom rozkwitnąć w pełni. Po jakimś czasie zapach staje się bardziej zmysłowy, kadzidlany. Bardzo się cieszę, że na mnie wychodzi to kadzidło, bo wygląda na to, że bardzo się oboje lubimy.
Kupiłam pojemność 75ml i na pewno zdecyduję się na kolejny, lub wypróbuję inny zapach Dity.

amanda
amanda

Szkoda , nie czuję ani kadzidła ani drzewa gwajakowego , które powinno dać kadzidlano balsamiczny aromat.
Również świeżości bergamotki nie odnajduję ani pieprznych akcentów.
Nie wiem , może na mnie tak dziwnie się układają.
Nie jest absolutnie z krainy kadzidłowców jak i również intensywnie kwiatowym .Konkretnie dane kwiaty ciężko mi wyodrębnić .
Jeśli już ,to jest to raczej piżmowo lekko drzewny zapach.
Kolejny raz czarna butelka a i w tym przypadku dolne nuty wyprowadziły w pole tych , którzy spodziewali się iście ,dymnej ,balsamicznej uczty a dostali prztyczka w nos.

Dakini
Dakini

Oswajam się z tym zapachem od kilku dni.
Dla mnie jest przede wszystkim aromatem kwiatowym ze szczyptą nuty drzewnej.
Nie czuję w nim elementów kadzidlanych, natomiast po pewnym czasie pojawia się jakiś słodkawy, miodowy akord.
Wbrew temu, czego się spodziewałam utrzymuje się dosyć długo na skórze.
Kojarzy mi się z wiosenną aurą. Nie jest to zapach kabaretowy, enigmatyczny czy mroczny, jak np. Habanita, ale dosyć lekki i pogodny.
A jednocześnie bardzo elegancki.

Dita Von Teese by Dita Von Teese 3.83 out of 5 based on 19 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dita Von Teese Dita Von Teese, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dita Von Teese Dita Von Teese, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dita Von Teese marki Dita Von Teese. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dita Von Teese marki Dita Von Teese reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
John Galliano John Galliano Diptyque Tam Dao Cacharel Eden Hermes Eau des Merveilles Prada Infusion d'Iris La Perla J`Aime La Nuit Pierre Balmain Ambre Gris Juliette Has A Gun Not A Perfume Coty Pret a Porter Guerlain Samsara Eau de Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Nature Millenaire Hermes Hermessence Ambre Narguile Yves Rocher Rose Absolue Cartier Le Baiser Du Dragon Ginestet Botrytis Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Calvin Klein Obsession Sheer Yves Rocher Neonatura Souffle Chanel Bois des Iles