Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet

Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet

Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet Zdjęcia Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet Zdjęcia Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet Zdjęcia Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet Zdjęcia Dita Von Teese Dita Von Teese dla kobiet Zdjęcia

Dita Von Teese marki Dita Von Teese to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Dita Von Teese został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są bergamotka, piwonia i pieprz; nutami serca są jaśmin, róża i tahitańska gardenia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, drzewo gwajakowe i kadzidło.

Bergamotka Piwonia Pieprz

Jaśmin Róża Tahitańska gardenia

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Drzewo gwajakowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dita Von Teese by Dita Von Teese.

Dita Von Teese Recenzje Perfum

Garance
Garance

Szukałam zastępcy mojego odwiecznego zapachu Chloe, który zawsze wydawał mi się dosyć letni. Postanowiłam zastąpić go czymś cięższym, ale nigdzie nie mogłam znaleźć niczego, co by mi odpowiadało. Już od dłuższego czasu myślałam o tym zapachu, ale jako niedostępny w Polsce był poza moim zasięgiem, bo zakup na allegro zawsze odsuwałam na później. Kilka dni temu znalazłam go stojącego jakby nigdy nic w TK Maxx i już wiedziałam, że musi być mój. Kupiłam w ciemno i zaskoczyłam się. Pozytywnie.
Spodziewałam się czegoś cięższego, raczej wyjściowego, natomiast w eleganckim flakonie dostajemy bardzo ciepły zapach z początkowo wyraźnie wyczuwalnymi białymi kwiatami w dosyć pudrowej oprawie, która szyko znika, pozwalając kwiatom rozkwitnąć w pełni. Po jakimś czasie zapach staje się bardziej zmysłowy, kadzidlany.
Jest dojrzały, na pewno nie dziewczęcy. Bardzo w stylu vintage. Z dzieciństwa pamiętam, że moja zawsze elegancka ciotka, którą podziwiałam pachniała podobnie.
Kupiłam pojemność 75ml i na pewno zdecyduję się na kolejny, lub wypróbuję inny zapach Dity.

amanda
amanda

Szkoda , nie czuję ani kadzidła ani drzewa gwajakowego , które powinno dać kadzidlano balsamiczny aromat.
Również świeżości bergamotki nie odnajduję ani pieprznych akcentów.
Nie wiem , może na mnie tak dziwnie się układają.
Nie jest absolutnie z krainy kadzidłowców jak i również intensywnie kwiatowym .Konkretnie dane kwiaty ciężko mi wyodrębnić .
Jeśli już ,to jest to raczej piżmowo lekko drzewny zapach.
Kolejny raz czarna butelka a i w tym przypadku dolne nuty wyprowadziły w pole tych , którzy spodziewali się iście ,dymnej ,balsamicznej uczty a dostali prztyczka w nos.

Dakini
Dakini

Oswajam się z tym zapachem od kilku dni.
Dla mnie jest przede wszystkim aromatem kwiatowym ze szczyptą nuty drzewnej.
Nie czuję w nim elementów kadzidlanych, natomiast po pewnym czasie pojawia się jakiś słodkawy, miodowy akord.
Wbrew temu, czego sie spodziewałam utrzymuje się dosyć długo na skórze.
Kojarzy mi się z wiosenną aurą. Nie jest to zapach kabaretowy, enigmatyczny czy mroczny, jak np. Habanita, ale dosyć lekki i pogodny.

Dita Von Teese by Dita Von Teese 3.62 out of 5 based on 13 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dita Von Teese Dita Von Teese, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dita Von Teese Dita Von Teese, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dita Von Teese marki Dita Von Teese. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dita Von Teese marki Dita Von Teese reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Prada Infusion d'Iris Cacharel Eden Pierre Balmain Ambre Gris Coty Pret a Porter Hermes Eau des Merveilles Yves Rocher Nature Millenaire Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher Neonatura Souffle Diptyque Tam Dao L`Occitane en Provence Ambre Hermes Hermessence Ambre Narguile L`Artisan Parfumeur Tea for Two Yves Rocher Fleur de Noel Marc Jacobs Blush Kenzo Flower by Kenzo Orijental Calvin Klein Obsession Sheer Chloe Chloe Eau de Parfum Jennifer Lopez Glow Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Chloe See By Chloe