Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Virgilio Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Virgilio Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy

Virgilio marki Diptyque to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Virgilio został wydany w 1990 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Serge Kalouguine. Nutę głowy stanowi bazylia; nutami serca są kminek i nuty drzewne; nutami bazy są wetyweria i cedr.

Bazylia

Kminek Nuty drzewne

Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Virgilio by Diptyque.

Virgilio Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Zielony obłęd :) Tak pięknie aromatyczny, nietuzinkowo zielony zapach, 1 z najpiękniejszych Diptyque'ów - choc odwykuję, chcę zejść z blisko 300 do 99 flakoników, to tego bym przygarnęła ;) Diptyque potrafi robić genialne zielone zapachy - m.in. cudny zielono-liściasto-porzeczkowy Dans l'eau, ten zielono-ziołowiec i oczywiście bluszczowy Lierre

Virgilio by Diptyque 2.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Virgilio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Virgilio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Virgilio marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Virgilio marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Liz Claiborne Curve Kicks for Men Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Acca Kappa Cedro Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Fragonard Les Naturelles: Lavande Jardin de France Eau givree Lotto Gravity Power for Men Voluspa Linden Blond Tabac Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea Eisenberg J'ose Byblos Bamboo