Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tam Dao Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Tam Dao Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Tam Dao Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tam Dao Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tam Dao marki Diptyque to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tam Dao został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są róża, mirt i włoski cyprys; nutami serca są drzewo sandałowe i cedr; nutami bazy są przyprawy, ambra, białe piżmo i brazylijskie drzewo różane.

Róża Mirt Włoski cyprys

Drzewo sandałowe Cedr

Przyprawy Ambra Białe piżmo Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tam Dao by Diptyque.

Sacred Wood
Santal Blush
Gucci Rush for Men
Sensuous
D600

Tam Dao Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Dla mnie wyczuwalny jest najbardziej cedr, nie sandałowiec i jaki to jest cedr, cudny, słodki, mleczny. 1 z najcudowniejszych słodko-drzewnych zapachów, woda cedrowa niebieska z YR pachnie na mnie jak Tam Dao, ale mniej słodko i dużo mniej trwale, Tam Dao to dla mnie ideał cedru, ideał słodko-drzewnego damskiego zapachu. Uwielbiam sam albo z czymś łączyć np z Bois Naufrage i Magnolia Romana - tworzy się takie tropikalno drzewno-słodko-zielone trio :)
Na trwałość nie narzekam, a jeszcze mam wersje edt, na mnie obie wersje pachną wręcz identycznie i edt nie ujmuje trwałości.
Tzn, to też nie jest tak, że sandałowca nie ma, ale to cedrowo-sandałowy zapach z dużym naciskiem na cedr.
Układa się bardzo miękko, tak przyjemnie, 1 z moich ulubionych Diptyque`ów. Złagodzeniu dużej ręki przykłada białe piżmo, a zapach płynie od nuty żywicznej, kojący.
Flakonik piękny, uwielbiam estetykę tej marki.

hasi
hasi

Bardzo go lubię pomimo, że niezbyt trwały i mało intensywny. Na mnie to taki tłuściutki, śmietankowy sandałowiec, mało skomplikowany, ale świetnie wyważony.
Kończę 50 ml i mam ochotę na więcej.

amanda
amanda

Taki przyjemny delikatny drzewno kremowy delikatny orient.
Uważam,że wszystkie orienty nie muszą zwalać od razu z nóg.
Nie muszą buchać przyprawami,całą tą ferią doznań.
Na letnie dni dla koneserów tego gatunku ten zapach spisze się świetnie.
Delikatne drewno z równie delikatnymi przyprawami z odświeżającym zapachem cedru i cyprysu świetnie sprawdzi się w ciepłe pory roku.

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo, za bardzo delikatny i za bardzo ulotny. Poza tym ma w sobie coś, co nie jest wymienione w składzie co mnie od niego odstręcza. Flakonik w klimatach firmy ale ta kompozycja nie należy do udanych.

Ładny, mleczny, kremowy wręcz sandałowiec. Niestety, wyczuwalny tylko przy wciśnięciu nosa w skórę i koszmarnie nietrwały.

e.es
e.es

Zbyt łagodny i trzymający się skóry, żeby wydawać na niego tyle pieniędzy.

kpnz
kpnz

A ja dla odmiany oprócz drzewa wychwytuję też sporą gromadkę nut zielonych, roślinnych. Na mnie Tam Dao snuje się bliskoskórnie i otacza je szlachetną mleczną chmurką. Z ostatnio testowanych przeze mnie zapachów zapadł mi w pamięci jako jeden z ładniejszych, harmonijnych. Myślę, że mógłby się spodobać osobom, które nie przepadają za intensywnym zapachem perfum, a chcą ładnie "wonieć". Nie wyczuwam w nim drażniących nut.

zielona
zielona

Życioumilacz. Kremowo-śmietankowy sandałowiec, dość prosty i jednostajny, ale tak świetnie zmieszany, że po wysuszeniu flakonu 50ml - chcę więcej. A nudzę się szybko ;]
Bardzo dobrze sprawdza się w mieszankach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Tam Dao, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Tam Dao, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tam Dao marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tam Dao marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Donna Karan Black Cashmere Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Byredo Pulp Tom Ford Sahara Noir L`Erbolario Dolcelisir Serge Lutens Fille en Aiguilles Christian Dior Dune Diptyque Volutes Lubin Idole Eau de Parfum Diptyque Eau Duelle Serge Lutens Ambre Sultan Estée Lauder Sensuous The Different Company Sublime Balkiss L`Artisan Parfumeur Tea for Two Hermes Un Jardin En Mediterranee Mauboussin Mauboussin Hermes L’Ambre des Merveilles Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Fendi Fendi Theorema