Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Oyedo Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Oyedo Diptyque dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Oyedo Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oyedo Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oyedo marki Diptyque to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oyedo został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są lima, mandarynka, cytryna i yuzu; nutą serca jest tymianek; nutą bazy jest nuty drzewne.

Lima Mandarynka Cytryna Yuzu

Tymianek

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oyedo by Diptyque.

Oyedo Recenzje Perfum

Oyedo by Diptyque 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Oyedo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Oyedo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oyedo marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oyedo marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Gendarme Gendarme Green Ayala Moriel Sabotage A Perfume Organic Urban Organic April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Amway Opportune Sport Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin Anya`s Garden Light