Marki » D E » drzewno - szyprowe « Grupy

Opone Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

skórzany
tytoniowy

Opone marki Diptyque to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Opone został wydany w 2001 roku. Nutę głowy stanowi szafran; nutami serca są przyprawy i róża;

Szafran

Przyprawy Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opone by Diptyque.

Opone Recenzje Perfum

Róża, ale wysuszona - na szczęście nie pachnie jak potpourri, to rzeczywisty zapach suchego, krwisto – czerwonego kwiatu o kruszących się w palcach płatkach. W tle czuć przyprawy – głównie szafran, a także coś przypominającego irysowe mydło.

Dość ciekawy, ale nietrwały i bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Opone, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Opone, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opone marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opone marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Aramis Aramis 900 Christian Dior Bois D`argent John Varvatos Vintage Montana Montana Homme Nautica Nautica Hermes Hermessence Vetiver Tonka Mary Kay Tribute for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Etro Gomma Azzaro Azzaro Hermes Terre d`Hermes Parfum Caswell Massey Sandalwood