Marki » D E » drzewno - szyprowe « Grupy

Opone Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

skórzany
tytoniowy

Opone marki Diptyque to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Opone został wydany w 2001 roku. Nutę głowy stanowi szafran; nutami serca są przyprawy i róża;

Szafran

Przyprawy Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opone by Diptyque.

Opone Recenzje Perfum

Róża, ale wysuszona - na szczęście nie pachnie jak potpourri, to rzeczywisty zapach suchego, krwisto – czerwonego kwiatu o kruszących się w palcach płatkach. W tle czuć przyprawy – głównie szafran, a także coś przypominającego irysowe mydło.

Dość ciekawy, ale nietrwały i bliskoskórny.

Opone by Diptyque 2.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Opone, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Opone, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opone marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opone marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Divine L'Homme Sage Aramis Aramis 900 Lancome Balafre L`Artisan Parfumeur Timbuktu Coty Stetson Fresh Mary Kay Tribute for Men Miller Harris Feuilles de Tabac Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Patchouli Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Caswell Massey Sandalwood Creed Cypres Musc Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver