Marki » D E » drzewno - szyprowe « Grupy

Opone Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

skórzany
tytoniowy

Opone marki Diptyque to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Opone został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża turecka, szafran, przyprawy, drzewo gwajakowe i kmin.

Róża turecka Szafran Przyprawy Drzewo gwajakowe Kmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opone by Diptyque.

Opone Recenzje Perfum

Róża, ale wysuszona - na szczęście nie pachnie jak potpourri, to rzeczywisty zapach suchego, krwisto – czerwonego kwiatu o kruszących się w palcach płatkach. W tle czuć przyprawy – głównie szafran, a także coś przypominającego irysowe mydło.

Dość ciekawy, ale nietrwały i bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Opone, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Opone, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opone marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opone marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Christian Dior Bois D`argent Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo Montana Montana Homme Nautica Nautica Hermes Hermessence Vetiver Tonka Roger & Gallet Vetyver Bond No 9 H.O.T. Always Trussardi Fresh Uomo Etat Libre d`Orange Rien Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Carven Le Vetiver Anya`s Garden Kaffir