Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Olene Diptyque dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 1

żółtych kwiatów
Olene Diptyque dla kobiet Zdjęcia Olene Diptyque dla kobiet Zdjęcia

Olene marki Diptyque to kwiatowe perfumy dla kobiet. Olene został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Serge Kalouguine. Nutami głowy są narcyz i wiciokrzew; nutami serca są wisteria i jaśmin; nutami bazy są nuty zielone i białe kwiaty.

Narcyz Wiciokrzew

Wisteria Jaśmin

Nuty zielone Białe kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Olene by Diptyque.

Olene Recenzje Perfum

Odurzający, gęsty jaśmin w połączeniu z zieloną, gorzką nutą narcyza. Piękny zapach, ale to już było dziesiątki, jak nie setki razy. Trwałość też nie jest najlepsza – początek jest bardzo mocny i intensywny, a potem zapach gaśnie z godziny na godzinę coraz bardziej.

amanda
amanda

To zapach z mocą. Najintensywniej występuje jaśmin , w dawce przykrywającej swoim rażeniem inne białe kwiaty , które raczej próżno szukać i naciągać węch by je wydobyć z pod upajających jaśminowych gałązek zebranych w spory bukiet.
Osoby kochające ten kwiat w perfumach mogą szukać zadowolenia właśnie w tej kompozycji.
Jaśmin z zielonymi nutami w postaci listeczków , świeżych wiosennych .
Nawet po pewnym wyciszeniu pozostaje wciąż ta sama intensywność .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Olene, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Olene, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Olene marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Olene marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Yves Rocher Rose Absolue L`Erbolario Dolcelisir Kinski Kinski L`Artisan Parfumeur Bois Farine Diptyque Tam Dao Serge Lutens Fille en Aiguilles Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Lalique Le Baiser Diptyque Eau Duelle Byredo Pulp Hermes Un Jardin En Mediterranee Michal Szulc Sale Perfume 01 L`Artisan Parfumeur Caligna Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Miller et Bertaux Oh, ooOoh ...oh Laboratorio Olfattivo Rosamunda Diptyque Geranium odorata Profumum Roma Dolce Acqua Parfumerie Generale Bois Naufrage