Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Ofresia Diptyque dla kobiet

Ofresia Diptyque dla kobiet Zdjęcia Ofresia Diptyque dla kobiet Zdjęcia

Ofresia marki Diptyque to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ofresia został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Nutę głowy stanowi pieprz; nutą serca jest frezja; nutą bazy jest nuty drzewne.

Pieprz

Frezja

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ofresia by Diptyque.

Ofresia Recenzje Perfum

Uwielbiam zapach frezji, długo szukałam go w perfumach i niestety, ale tutaj też ich nie ma. Jest coś co je przypomina – jakaś kwiatowa poświata, ale strasznie rozwodniona i mało słodka.

Frezja ma charakterystyczny zapach – jest w nich taka specyficzna dziewczęca słodycz, której tu nie ma za grosz. Rozczarowanie.

fortissimo1603
fortissimo1603

Tak jak Izabela uwielbiam frezje, ich zapach jest cudowny. Miałam nadzieję, że odnajdę w perfumach Diptyque ich esencję, niestety się zawiodłam.
W otwarciu czuję jakąś lilio-frezję. W nutach jej nie ma ale mogłabym przysiąc, że ja ją czuję. I to w takiej odsłonie, której nie lubię czyli ciepłej, pyłkowej, duszącej. Pieprzu jest niewiele. Po czasie strasznie mnie męczy. Perfumy ani trochę nie chcą się dobrze ułożyć.
Te kwiaty kojarzą mi się zawsze z radością i nadzieją, a tutaj czuje leżący na mokrym po deszczu chodniku, przywiędły i rozdeptany bukiet frezji i lilii. Miał być dla tej jedynej, która okazała się być niewartą obdarzonego ją uczucia. To nie zapach na wiosnę a na deszczowe i smutne dni.
Trwałość mają raczej dobrą, projekcja też w porządku. Myślę, że mogą się spodobać komuś kto lubi Cartier Baiser Vole. Mnie niestety nie urzekły.

Izabela
Izabela

Lubicie frezje? Ja bardzo, prawdę pisząc wolę je od róż (jeśli chodzi o rośliny, inaczej jest jeśli chodzi o składniki perfum) :)
Uważam, że frezje spośród kwiatów pachną najpiękniej.
Frezje to dla mnie zapach Wielkanocy. Tak, tak, zamiast hiacyntów lub narcyzów, ja kupuję frezje. Z baziami tworzą u mnie świąteczną dekorację.
Ich zapach rozchodzi się po całym mieszkaniu :)
I właśnie Diptyque stworzył takie cudeńko. Zamknął piękne frezje we flakonie.
Pieprzu nie zauważyłam, jest tylko obłędna frezja z drewnianą podstawą.
Początkowo są trochę szokujące, ale dajcie im szansę, za chwilę się pięknie ułożą.
Ofresia nic nie udają, nie są przekombinowane. Po prostu dali wspaniałą frezję i drzewnymi nutami ją wzmocnili.
Nie spotkałam piękniejszej frezji w perfumach. Występuje w wielu, ale jako jeden składnik z wielu, podczas gdy Diptyque pokazał samą frezję, bo ona w pełni na to zasługuje, aby poświęcić jej całą uwagę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Ofresia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Ofresia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ofresia marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ofresia marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diptyque Tam Dao Diptyque Eau Duelle Donna Karan Black Cashmere Evody Parfums Noir d`Orient Michal Szulc Sale Perfume 01 Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Penhaligon`s Lily & Spice James Heeley Sel Marin Mona di Orio Vanille Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Diptyque Philosykos L`Artisan Parfumeur Tea for Two Serge Lutens Feminite du Bois Teo Cabanel Barkhane Diptyque 34 boulevard Saint Germain Guerlain Songe d'un Bois d'Ete Chloe Love Story Serge Lutens La Fille de Berlin Chanel Coco Mademoiselle Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka