Marki » D E » aromatyczne « Grupy

L'eau des Hesperides Diptyque dla kobiet i mężczyzn

L'eau des Hesperides Diptyque dla kobiet i mężczyzn

L'eau des Hesperides Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L'eau des Hesperides marki Diptyque to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. L'eau des Hesperides został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, mandarynka, cytryna, petitgrain, kminek, trawa, rozmaryn i pieprz; nutami serca są nuty kwiatowe i mięta; nutami bazy są cedr, piżmo i kocanka.

Gorzka pomarańcza Mandarynka Cytryna Petitgrain Kminek Trawa Rozmaryn Pieprz

Nuty kwiatowe Mięta

Cedr Piżmo Kocanka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'eau des Hesperides by Diptyque.

L'eau des Hesperides Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Na mnie ten zapach jest obłędnie hesperydowy, żadnych Haalsów, sztuczności ... A co jest musujące cytrusy, nuta ziołowo-miętowa, jałowiec, wibrujące hesperydy, ogromna artomaterapia i ukojenie w upał.
Bardzo często używałam w zeszłym roku podczas wysokich temperatur i łączyło mi się super tego Diptyque`a z Magnolia Romana Eau d`Italie np :)

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Wspaniały zapach ziołowy. Jak powiew wiatru na rozgrzanej łące. Początkowo gorzkawy, potem wysładza się owocowo, choć kocanka nie odpuszcza. Złożony. Rozprasza złe myśli. Przynosi ulgę. Przenosi mnie w wyobraźni na wieś, latem. To są suszące się na ścianie drewnianej chałupy rośliny lecznicze. Owoce moreli zerwane w pobliskim sadzie. Zapach kobiety znającej życie, zielarki. Zapach tajemnicy, najgłębszych praw natury. Zapach ten bardzo mi koresponduje z człowiekiem oryginalnym - ponadczasowo eleganckim.
Edit: Dziś zwróciłabym uwagę na neroli i grejpfruta i morele w podstawie zapachu, nawet bardziej wyczuwalne niż zioła.

kjgeneral
kjgeneral

Do poniższej recki dodam, że duuużo mięty tu jest oraz rozmarynu. Skojarzenia z Halls'ami i lekarstwianymi klimatami jak najbardziej na miejscu. Ja mam jeszcze skojarzenie z olejkiem eukaliptusowo-kamforowym...
Za tymi wszystkimi miętowo-ziołowymi akordami kryją się ledwie dla mnie wyczuwalne cytrusy - ostatni pulpit drugich skrzypiec!

vertigo
vertigo

Dość trudny cytrusowy zapach.

Bardzo gorzkie i jakby sztuczne cytrusy, mocno ziołowe - jak lekarstwo. Odrobinę przypomina zapach zleżałych perfum.
Intensywny, wybuchowy, energetyzujący i oczyszczający jak cukierki Halls :)
Ale o ile bardziej wytrawny!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque L'eau des Hesperides, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque L'eau des Hesperides, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'eau des Hesperides marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'eau des Hesperides marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frederic Malle French Lover The Vagabond Prince Enchanted Forest James Heeley Cardinal Comme des Garcons Black Olivier Durbano Jade Amouage Memoir Man Serge Lutens Fille en Aiguilles L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Byredo Pulp L`Artisan Parfumeur Dzongkha Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Serge Lutens Chene Olivier Durbano Black Tourmaline Keiko Mecheri Oliban Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Profumum Roma Acqua di Sale Etro Sandalo Lubin Akkad Profumum Roma Arso Thierry Mugler A*Men