Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

L`Eau de Tarocco Diptyque dla kobiet i mężczyzn

L`Eau de Tarocco Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 3

L`Eau de Tarocco Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L`Eau de Tarocco marki Diptyque to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. L`Eau de Tarocco został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, cedr virginia, szafran, imbir, cynamon, kadzidło, grejpfrut, pomarańcza i esencja różana.

Piżmo Cedr Virginia Szafran Imbir Cynamon Kadzidło Grejpfrut Pomarańcza Esencja różana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau de Tarocco by Diptyque.

L`Eau de Tarocco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque L`Eau de Tarocco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque L`Eau de Tarocco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau de Tarocco marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau de Tarocco marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Tea for Two Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Frederic Malle French Lover L`Artisan Parfumeur Caligna Escentric Molecules Molecule 01 Mauboussin Mauboussin Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Eisenberg J'ose Serge Lutens Ambre Sultan Yves Rocher Neonatura Cocoon Donna Karan Black Cashmere Laboratorio Olfattivo Daimiris Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Olfactive Studio Lumiere Blanche Carner Barcelona Rima XI Hermes Eau des Merveilles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Hermes Elixir des Merveilles Olfactive Studio Chambre Noire Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain