Marki » D E » aromatyczne « Grupy

L'Eau de L'Eau Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

cynamonowy
L'Eau de L'Eau Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L'Eau de L'Eau marki Diptyque to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. L'Eau de L'Eau został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są zielona mandarynka, grejpfrut, petitgrain i cytryna; nutami serca są imbir, kwiat pomarańczy, cynamon, lawenda, papryczka pimento, goździk (przyprawa) i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, paczula i benzoes.

Zielona mandarynka Grejpfrut Petitgrain Cytryna

Imbir Kwiat pomarańczy Cynamon Lawenda Papryczka pimento Goździk (przyprawa) Geranium

Fasolka tonka Paczula Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau de L'Eau by Diptyque.

L'Eau de L'Eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque L'Eau de L'Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque L'Eau de L'Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau de L'Eau marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau de L'Eau marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Mary Kay MK High Intensity Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Benetton Benetton Blu Man Banana Republic Slate Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics CB I Hate Perfume Burning Leaves Collistar Benessere Notte Adidas Adidas Team Force M∙A∙C MAC Creations Hue: Naked Honey