Marki » D E » aromatyczne « Grupy

L'Eau de L'Eau Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

cynamonowy
L'Eau de L'Eau Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L'Eau de L'Eau marki Diptyque to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. L'Eau de L'Eau został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są zielona mandarynka, grejpfrut, petitgrain i cytryna; nutami serca są imbir, kwiat pomarańczy, cynamon, lawenda, papryczka pimento, goździk (przyprawa) i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, paczula i benzoes.

Zielona mandarynka Grejpfrut Petitgrain Cytryna

Imbir Kwiat pomarańczy Cynamon Lawenda Papryczka pimento Goździk (przyprawa) Geranium

Fasolka tonka Paczula Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau de L'Eau by Diptyque.

L'Eau de L'Eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque L'Eau de L'Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque L'Eau de L'Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau de L'Eau marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau de L'Eau marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Alfred Dunhill Dunhill Pure Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Brooks Brothers New York for Gentlemen Penhaligon`s Douro Playboy Playboy Malibu Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Gendarme 7 Sinful Scents Greed Ayala Moriel Lovender CB I Hate Perfume Burning Leaves Black Phoenix Alchemy Lab Alana Patel