Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

L'Eau Trois Diptyque dla kobiet i mężczyzn

L'Eau Trois Diptyque dla kobiet i mężczyzn

dymny

L'Eau Trois marki Diptyque to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. L'Eau Trois został wydany w 1975 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Serge Kalouguine. Nutami głowy są rozmaryn i mirt; nutami serca są przyprawy, mirra i kminek; nutami bazy są kadzidło kyara (olibanum), sosna i mirra.

Rozmaryn Mirt

Przyprawy Mirra Kminek

Kadzidło Kyara (olibanum) Sosna Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau Trois by Diptyque.

Myrrh Casati

L'Eau Trois Recenzje Perfum

L'Eau Trois by Diptyque 4.15 out of 5 based on 15 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque L'Eau Trois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque L'Eau Trois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau Trois marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau Trois marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olivier Durbano Black Tourmaline Donna Karan Black Cashmere Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Gucci Gucci pour Homme Hermes Hermessence Ambre Narguile Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Olivier Durbano Jade Lalique Lalique Pour Homme Equus CB I Hate Perfume In The Library Profumum Roma Santalum Profumum Roma Victrix Comme des Garcons Black L`Artisan Parfumeur Piment Brulant L`Artisan Parfumeur Tea for Two Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Diptyque Tam Dao Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto CB I Hate Perfume November