Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

L'Eau Trois Diptyque dla kobiet i mężczyzn

L'Eau Trois Diptyque dla kobiet i mężczyzn

dymny

L'Eau Trois marki Diptyque to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. L'Eau Trois został wydany w 1975 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Serge Kalouguine. Nutami głowy są rozmaryn i mirt; nutami serca są przyprawy, mirra i kminek; nutami bazy są kadzidło kyara (olibanum), sosna i mirra.

Rozmaryn Mirt

Przyprawy Mirra Kminek

Kadzidło Kyara (olibanum) Sosna Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau Trois by Diptyque.

Myrrh Casati

L'Eau Trois Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque L'Eau Trois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque L'Eau Trois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau Trois marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau Trois marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Olivier Durbano Black Tourmaline Gucci Gucci pour Homme Diptyque Tam Dao Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk M. Micallef Gaiac Comme des Garcons Wonderwood Hermes Hermessence Ambre Narguile Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Rouge Bunny Rouge Embers Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Donna Karan Essence Labdanum Olivier Durbano Jade M. Micallef Mon Parfum Cristal Lalique Lalique Pour Homme Equus Annick Goutal Ninfeo Mio CB I Hate Perfume In The Library Profumum Roma Santalum Comme des Garcons Black