Marki » D E » orientalne « Grupy

L'Eau Diptyque dla kobiet i mężczyzn

L'Eau Diptyque dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
L'Eau Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L'Eau Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L'Eau marki Diptyque to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. L'Eau został wydany w 1968 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Desmond Knox-Leet. Nutami głowy są cynamon i róża; nutą serca jest geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe i goździk (przyprawa).

Cynamon Róża

Geranium

Drzewo sandałowe Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau by Diptyque.

Rousse
Geisha Rouge
Majalis

L'Eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque L'Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque L'Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Tom Ford Amber Absolute Diptyque Eau Lente Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Ginestet Botrytis Yves Rocher Neonatura Cocoon Parfum d`Empire Ambre Russe Molinard Habanita Serge Lutens Fille en Aiguilles Givenchy Ambre Tigré Guerlain Spiritueuse Double Vanille Chanel Coco Eau de Parfum Olivier Durbano Jade Omnia Profumi Ambra Guerlain Tonka Imperiale One of Those Helium [2He] Maria Candida Gentile Sideris Mona di Orio Vanille