Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Geranium odorata Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy
Geranium odorata Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Geranium odorata marki Diptyque to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Geranium odorata został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, geranium, różowy pieprz, fasolka tonka, wetyweria i cedr.

Bergamotka Geranium Różowy pieprz Fasolka tonka Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Geranium odorata by Diptyque.

Geranium odorata Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Geranium odorata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Geranium odorata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Geranium odorata marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Geranium odorata marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Reminiscence Patchouli Hermes Un Jardin En Mediterranee The Different Company Sublime Balkiss Juliette Has A Gun Not A Perfume Byredo Pulp The Vagabond Prince Enchanted Forest Diptyque Tam Dao Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Michal Szulc Sale Perfume 01 Ginestet Botrytis Amouage Dia pour Femme Aedes de Venustas Aedes de Venustas Eau de Parfum Parfumerie Generale Bois Naufrage Diptyque Olene L`Artisan Parfumeur Bois Farine Serge Lutens Clair de Musc  L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Boucheron Jaipur Bracelet