Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy
lekko korzenny
Eau de Lavande Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Lavande marki Diptyque to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eau de Lavande został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, kolendra, cynamon i gałka muszkatołowa.

Lawenda Kolendra Cynamon Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Lavande by Diptyque.

Eau de Lavande Recenzje Perfum

Eau de Lavande by Diptyque 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Eau de Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Eau de Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Lavande marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Lavande marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Aramis Tuscany Per Uomo Cerruti Cerruti Pour Homme Trussardi Python Uomo Avon Derek Jeter Driven Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Lomani Network Czech & Speake Oxford & Cambridge Azzaro Pure Lavender Adolfo Dominguez Agua Fresca Black Phoenix Alchemy Lab Volt Mansfield Georges Feghali Monte Carlo