Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Eau d'Elide Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Eau d'Elide Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Eau d'Elide marki Diptyque to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau d'Elide został wydany w 1988 roku. Nutę głowy stanowi gorzka pomarańcza; nutą serca jest lawenda; nutą bazy jest piżmo.

Gorzka pomarańcza

Lawenda

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d'Elide by Diptyque.

Eau d'Elide Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Eau d'Elide, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Eau d'Elide, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d'Elide marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d'Elide marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Versace Jeans Couture Man Gucci Gucci Nobile Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Lancetti Etre Homme Michael Kors Michael for Men Houbigant Fougere Royale Byredo Fantastic Man Jean Charles Brosseau The Brun Azzaro Pure Lavender Eclectic Collections Carte Blanche Galimard Monsieur Galimard