Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Eau Moheli Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Eau Moheli Diptyque dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Eau Moheli Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau Moheli marki Diptyque to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Moheli został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, ylang-ylang, paczula, różowy pieprz, imbir, wetyweria, benzoes i kadzidło.

Nuty kwiatowe Ylang-ylang Paczula Różowy pieprz Imbir Wetyweria Benzoes Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Moheli by Diptyque.

Eau Moheli Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Rozkoszny tropikalny kwiatowy zapach.
Jego zaletą jest to, że jest tropikalnie roślinny, zielono-żółty, a nie wprost kokosowy czy białokwiatowy (tu mam na myśli kwiat tiara, często używany w tego typu kompozycjach).
Najbardziej wyczuwalny jest słoneczny, słodkawo-zielony kwiat ylang-ylang.
Ta tropikalność jest zdecydowanie "żółtokwiatowa".

W późniejszej fazie zapach staje się jednak trochę męski za sprawą bliżej niezidentyfikowanego, kosmetycznego akordu w stylu "męskiego fryzjera" :)
Nie wyczuwam w ogóle kadzidła, paczuli ani innych wymienionych tu nut, prócz kwiatów. I akordu barbershop.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Eau Moheli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Eau Moheli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Moheli marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Moheli marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
La Perla Charme Moschino Cheap & Chic I Love Love Laura Biagiotti Donna Dorin Un Air de Damas Jasmine Ajmal Facets of Her Bruno Acampora Seplasia Christopher Joseph Christopher Joseph Maison Martin Margiela (untitled) Yves Rocher Cantate Modigliani Supreme Kate Walsh Boyfriend Paris Hilton Passport Tokyo