Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Eau Duelle Diptyque dla kobiet i mężczyzn

Eau Duelle Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Duelle Diptyque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau Duelle marki Diptyque to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Duelle został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Perfumy zawierają takie składniki, jak kardamon, Żywica elemi, olibanum, bergamotka, różowy pieprz, jałowiec, szafran, czarna herbata, piżmo, ambra i wanilia bourbon.

Kardamon Żywica elemi Olibanum Bergamotka Różowy pieprz Jałowiec Szafran Czarna herbata Piżmo Ambra Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Duelle by Diptyque.

Vanille Insensee
PG18 Cadjmere
Lune Feline
Tainted Love

Eau Duelle Recenzje Perfum

hasi
hasi

Mam bardzo zbliżone odczucia do lady Vader.
Na mnie to początkowo drzewna wanilia, niezbyt słodka. Z czasem wysładza się, robi się budyniowa, ale przez to drewienko w tle nie jest ulepna.
To ciepły, otulający i prosty zapach. Ja moją flaszkę będę używała chyba do końca życia bo z Eau Duelle 2 dni z rzędu to max, szybko mi się nudzi.
Co ciekawe, podoba się innym i często słyszę komplementy nosząc go.
Trwałość i projekcja przeciętne.

amanda
amanda

Świeże ścięte drzewo tak właśnie pachnie w miejscu przecięcia.
To żywice oddają ten zapach.
W pózniejszej bazie pojawia sie wanilia.
Nie jest zbyt słodka i wyrazna, raczej bardziej ukryta w żywicach.
Zapach ten w pózniejszej bazie przywodzi na myśl skojarzenia dymu wydobywającego się ze świeżo narąbanych drewien.
Jest taki suchy,czysty i aromatyczny.

Drzewna wanilia z mocno wyczuwalnym dymkiem – początek kojarzy mi się wręcz z waniliowymi cygaretkami, później dym przypomina raczej delikatne kadzidło. Wanilia robi się z czasem bardziej kremowa i budyniowa, ale to drzewno – dymne tło czuć wyraźnie cały czas.

Nie jest to wanilia, którą lubię - zbyt męska i za mało przytulna. Trwałość dość dobra, raczej bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diptyque Eau Duelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diptyque Eau Duelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Duelle marki Diptyque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Duelle marki Diptyque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diptyque Tam Dao Tom Ford Sahara Noir Parfum d`Empire Wazamba Serge Lutens Santal Majuscule Frapin 1270 Serge Lutens Ambre Sultan Fendi Fendi Theorema Parfum d`Empire Ambre Russe Diptyque L'Ombre Dans L'Eau The Different Company Sublime Balkiss Yves Saint Laurent Opium Givenchy Organza Indecence M. Micallef Gaiac Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Guerlain Shalimar Alexander McQueen Kingdom Yves Rocher Neonatura Cocoon Diptyque Volutes Frederic Malle Musc Ravageur Rochas Femme Rochas