Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Pure Poison Dior dla kobiet

Pure Poison Dior dla kobiet Filmy
Pure Poison Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Dior dla kobiet Zdjęcia Pure Poison Dior dla kobiet Zdjęcia

Pure Poison marki Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pure Poison został wydany w 2004 roku. Pure Poison stworzyli Carlos Benaim, Dominique Ropion i Olivier Polge. Nutami głowy są pomarańcza, sycylijska mandarynka, bergamotka i jaśmin; nutami serca są kwiat pomarańczy i gardenia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i biała ambra.

Pomarańcza Sycylijska mandarynka Bergamotka Jaśmin

Kwiat pomarańczy Gardenia

Drzewo sandałowe Cedr Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Poison by Dior.

Pure Poison Elixir
Jesus Del Pozo In White
Jaipur Bracelet
Glam Jasmine
Style by Night

Pure Poison Recenzje Perfum

centurylove
centurylove

nie wierzę, że nie ma w nich piżma. to niemożliwe. piżmowo kremowe perfumy, mój KWC, ideał, esencja Paryża i w ogóle jestem nieobiektywna i nie powiem nic więcej, z mojej strony wyłącznie dozgonna miłość.

J'Osephine
J'Osephine

Cudowne magiczne otoczenie,las pełen świetlistości,wszędzie wirują pyłki. Księzniczka Lily (Mia Sara) dotyka jednorożca, jest niewinna. Jack(Tom Cruise) siedzi w krzakach przerażony bo wie że tylko istota o najczystszym sercu może dotknąć te magiczne istoty.
Nagle ohydny troll wykorzystuje tą sytuację by wystrzelić zatrutą strzałe prosto w jednorożca-na 99% znacie tą scenę z baśni "Legenda"
A ja tak widzę Pure Poison czysty,niewinny,świetlisty, ale jednak niebezpieczny. Ciekawość tego zapachu jest wieksza niż ciekawość księzniczki,bo zapach naprawde jest wszędobylski i zagląda w każdy zakamarek tam gdzie pojawia sie jego właściciel więc jak zwykle trzeba uważać z dawkowaniem. Użyty z umiarem pięknie podkreśli zwiewność twojej sukienki,rozświetli cię.Rano w rześki poranek lekko otuli a popołudniu odświeży. Niestety odświeży też twój portfel bo to jeden z droższych zapachów.

Sillage
Sillage

Jakiś czas temu skoczył mi się flakonik i myślę, że wkrótce pojawi się na mojej toaletce kolejny. Zapach jest cudowny. Faktycznie, trochę kojarzy mi się z proszkiem do prania, ale zupełnie mi to nie przeszkadza :)
Wiele osób z mojego otoczenia uwielbia Pure Poison. Brali do ręki moją buteleczkę i wąchali, upajając sie wonią białej trutki. Ktoś od czasu do czasu nieśmiało pytał, czy może sobie delikatnie psiknąć na szyję lub nadgarstek. Pozwalałam, dopóki był to jednorazowy wybryk :)
Miałam starą wersję. Nowy flakonik spsuli, nie jest już tak czysty, niewinny jak dawna opalizujaca perła. Wielka szkoda.

Edit:
Niestety, miałam okazję przetestować nową wersję i to już nie to samo, co pierwotne Pure Poison. Cytrusowe, pudrowe, nie wiadomo co. Nie podoba mi się.

amanda
amanda

Pure Poison mocno i nierozerwalnie kojarzę z In White Jesusa Del Pozo.
Chociaż te drugie powstały parę lat pózniej to jednak mając dwa razy ich flakon zdecydowanie moje skojarzenia zapachu idą w kierunku In White.
Kiedyś pamiętam w perfumerii odłożyłam je z pewnym niesmakiem,wydawały mi się lekko budyniowate.
Jak widać gusty nie stoją w miejscu,są cały czas w ruchu.
Mimo wszystko nie jest to zbyt intensywny zapach,jak wydawało mi się kiedyś.
Jest lekko ciepły z pewnym dystansem, Z białymi kwiatami na prowadzeniu z dodatkiem drewna sandałowego.
Uważam,że nie jest absolutnie nachalny dla otoczenia,zależy też od tego kto ile używa.
Kojarzy mi się z wiosenną delikatnością,błękitem nieba,czystą wodą i przestrzenią.
A kiedyś zupełnie inaczej je odbierałam jako jesienno zimowe waniliowo budyniowe.

Alarte
Alarte

Drogie Panie, czy możecie odpuścić sobie choć trochę wszystkie białe bukiety świata, nawet ten Diora?
Ja nie mówię, że wszystkie zapachy muszą być sexy, wcale nie! Ale te białe bukiety są aż tak aseksualne, że nie wiadomo, do czego się nadają.
Wiem, że ciężko się od nich oderwać, bo wypada coś takiego mieć - ćwiczyłem ten temat ze swoją żoną. Żonę wyleczyła z białych bukietów dopiero jej własna babcia (rocznik Beaty Tyszkiewicz, co sama podkreśla), kiedy powiedziała, że ten zapach idealnie pasuje tylko na wyjścia do kościoła i żeby w związku z tym moja żona odstąpiła jej swoje Pure Poison.
Chcecie, to sobie je miejcie, ale używajcie ich jak najrzadziej, bardzo proszę :)

gugusia
gugusia

Od razu na wstępie mówię, że posiadam niestety wersję po reformulacji :( I jak wszystkie zapachy Diora, niestety i ta wersja straciła na zmianie.

Zapach typowych białych kwiatów, ale jak dla mnie jaśminu tu jest jak na lekarstwo. Pierwsze skrzypce gra za to nielubiana przeze mnie gardenia, w otoczeniu pomarańczy i drzewa sandałowego. Jak na typowy białokwiatowiec jest to bardzo udana kompozycja. Jednak po zmianie straciła i na słodyczy, i na trwałości i na ekspansyjności, niestety.

Buteleczka - ładna, jak we wszystkich truciznach.
Trwałość - 3-4 godz.
projekcja - nie jest to zapach bliskoskórny, ale ogona też nie oczekujmy.

Teresa88
Teresa88

Nareszcie w jakichś perfumach białe kwiaty pachną jak białe kwiaty, a nie jak proszek Persil!
Oceniam aktualną wersję (edp), więc wielkich cudów tu nie ma - jaśmin trochę za bardzo dominuje, ale jak na dzisiejsze marne standardy, jest to naprawdę porządnie zrobiony białokwiatowy zapach z owocem pomarańczy, drzewem sandałowym i ambrą w tle.
Tanie te perfumy nie są, bo flakon 100 ml w wersji edp poniżej 350 zł raczej trudno kupić, ale jeżeli ktoś lubi dobrze zrobione białe bukiety, warto wydać pieniądze właśnie na ten zapach - nie zalatuje Persilem, jak inne z grupy białokwiatowców, no i jest całkiem trwały (wersja edp wytrzymuje około 8 godzin).

mala9mi
mala9mi

Trochę się bałam, że Pure Poison będzie nieprzyjemnie chłodne i zdystansowane.
Ale zupełnie niepotrzebnie. Bo chociaż zapach ma w sobie czystość bieli to jednocześnie jest subtelnie kremowy i przytulny a nie chłodny niczym marmur.
Ma tez w sobie nutę świeżości i czystości ale nie ma to nic wspólnego z proszkiem do prania.
Wyraźnie wyczuwalne nuty gardenii, jasminu i kwiatu pomarańczy tworzą bezpieczną i przytulną całość.

Trwałość niestety średnia ok 3-4 godzin i całość raczej bliskoskórna bez mocnego ogona ale od razu dodaję, że testowałam poreformulacyjną wersję.
Buteleczka bardzo ładna.

lexis1979
lexis1979

Jedne z moich ulubionych perfum i najlepsza "trucizna", z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia.
Ten zapach to czysta biel. Dla niektórych trochę "apteczna", chemiczna, zimna, dla mnie cudowna.
Spodziewałam się, że tak wyrazisty jaśmin może być duszący, ale nie - jest przyjemnie chłodny. W zestawieniu z bergamotką i kwiatem pomarańczy zyskuje ładnie wibrujące nuty. Nie jest to jednak zapach bardzo delikatny, "świeżak", raczej zdecydowany i dość intensywny.
Ma świetną trwałość, jest wyczuwalny bardzo długo i wyróżnia się spośród słodko - kwiatowych banałów, za co też go uwielbiam.
Co ciekawe, używałam go jedynie późną jesienią i zimą, cudownie pasował mi w mroźne, pogodne dni. Na wiosnę i lato był dla mnie za intensywny.
Butelka też bardzo ładna, opalizująca, pasuje do zawartości.
Przyznam, że chętnie bym do niego wróciła, gdyby nadarzyła się okazja.

Izabela
Izabela

Bardzo daleka, zupełnie inna siostra "Poison" Diora.
Te perfumy są białe, czyste, pełne delikatnych, kobiecych, kremowych akordów jaśminu, gardenii i kwiatu pomarańczy.
Żeby całość była bardziej lekka i przestrzenna uzupełniono ją o cytrusowe owoce.
Dlaczego nigdy wcześniej nie pochyliłam się nad tą propozycją od Diora?
Zapewne dlatego, że w momencie, gdy te perfumy miały swoją premierę bardziej było mi po drodze "Poison."
I jakoś tak nasze drogi się nie zeszły.
Za to dzisiaj je poznałam i muszę przyznać, że mnie naprawdę ujęły.
Polecam tym Paniom, dla których "Poison" Diora są zbyt intensywne.

Sheila
Sheila

Piękne i romantyczne, przez długi czas przeze mnie niedocenione - w konfrontacji z klasyczną Trucizną były dla mnie zawsze za delikatne. I ostatnio odkryłam je na nowo. Delikatne, nienachalne, czyste i przestrzenne, pachną jak wiosna i chłodne lato. Pokochałam ten elegancki jaśmin i ciepłą bazę (mmm drzewo sandałowe). Jedne z nielicznych kwiatowych perfum, które uwielbiam nosić.

Seth
Seth

Czysta, przestrzenna, delikatniejsza a równie zmysłowa, młodsza wersja sławetnej protoplastki. Na skórze mojej żony lekko ewoluuje, otwierając się świeżym koktajlem cytrusowo-kwiatowym, lekko wibrującym i długo brzmiącym we wzbierających cieplejszych nutach drzewnych, pięknie podkreślając kobiecy erotyzm. Zapach stworzony dla miłośniczek poszukujących bardziej uniwersalnej i mniej absorbującej uwagę otoczenia odmiany, spełniającej wymogi okazji dziennej w szerszym spektrum pór roku, czemu dzięki wyważonej ekspozycji i bardzo dobrej trwałości udanie czyni zadość. W skali (1-6): za kompozycję - 5; oryginalność - 5; intensywność - 5; trwałość - 5. Ocena końcowa: 5,00.

kpnz
kpnz

Niezwykły klimat perfum.
Gdy trzech perfumiarzy zasiada do robienia perfum i wychodzi coś tak genialnego, o niepowtarzalnej atmosferze to musi to być dzieło wielkiego formatu.
Jeśli by zwrócić uwagę na poszczególne nuty, to kompozycja jest piżmowo-kremowa, kwiatowa, odrobinę wyróżnia się jaśmin, i zdecydowanie bergamota.
Całość jest niewinna, ale jednocześnie bardzo kobieca, kusząca. Najpiękniej Pure Poison pachnie wiosną. Niekiedy nawet ładniej niż kwitnące wokół powietrze.
Kompozycja jednak nie należy do najlżejszych i bardzo wrażliwym nosom radziłabym nie przesadzać z ilością.
Osobiście lubię się nimi obficie spryskać, aby móc cały dzień odczuwać tą wyjątkową aurę wokół siebie.
Niewątpliwie noszą w sobie historię, która będzie trwać w świadomości ludzi jeszcze bardzo, bardzo długo.

Pure Poison by Dior 3.36 out of 5 based on 84 ratings and 13 user reviews

Dior Pure Poison 3.4 oz Eau de Parfum Spray
132.00 USD
Christian Dior Pure Poison Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Christian Dior Pure Poison Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dior Pure Poison, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dior Pure Poison, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Poison marki Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Poison marki Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Dior Poison Dior Midnight Poison Dior Dior Addict Hugo Boss Deep Red Kenzo Kenzo Amour Giorgio Armani Armani Code for Women Donna Karan Black Cashmere Yves Rocher Voile d'Ambre Thierry Mugler Alien Lancome Poeme Giorgio Armani Armani Mania Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Dior Dune Lancome Miracle Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Guerlain Shalimar Parfum Initial Lolita Lempicka Lolita Lempicka Viktor&Rolf Flowerbomb Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Dior Hypnotic Poison