Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Dagger Night Dina Cosmetics dla mężczyzn

Dagger Night Dina Cosmetics dla mężczyzn

ozonowy
wodny

Dagger Night marki Dina Cosmetics to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda i arbuz; nutami serca są nuty kwiatowe i nuty zielone; nutami bazy są ambra, piżmo i nuty drzewne.

Lawenda Arbuz

Nuty kwiatowe Nuty zielone

Ambra Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dagger Night by Dina Cosmetics.

Dagger Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dina Cosmetics Dagger Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dina Cosmetics Dagger Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dagger Night marki Dina Cosmetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dagger Night marki Dina Cosmetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pal Zileri Pal Zileri Ferrari Ferrari passion Unlimited Michael Jordan Michael Jordan Cinq Mondes Eau Egyptienne Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena DSH Perfumes Cyan O Boticario North Wind Julian Rouas Swing Exstasy Night Demeter Fragrance Always Focused Sage Machado Sage Yves Rocher Samarkande