Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Dagger Night Dina Cosmetics dla mężczyzn

Dagger Night Dina Cosmetics dla mężczyzn

ozonowy

Dagger Night marki Dina Cosmetics to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda i arbuz; nutami serca są nuty kwiatowe i nuty zielone; nutami bazy są ambra, piżmo i nuty drzewne.

Lawenda Arbuz

Nuty kwiatowe Nuty zielone

Ambra Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dagger Night by Dina Cosmetics.

Dagger Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dina Cosmetics Dagger Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dina Cosmetics Dagger Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dagger Night marki Dina Cosmetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dagger Night marki Dina Cosmetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Benetton B. United Man Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Fragonard Concerto Collistar Benessere Carthusia Io Gap G7 Spiked Donna Karan Essence Lavender Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Ortigia Sicilia Fico D'India