Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Midnight Fever Dilis Parfum dla kobiet

Midnight Fever Dilis Parfum dla kobiet

Midnight Fever Dilis Parfum dla kobiet Zdjęcia

Midnight Fever marki Dilis Parfum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Midnight Fever został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mandarynka, truskawka i czarna porzeczka; nutami serca są róża i fiołek; nutami bazy są malina i piżmo.

Mandarynka Truskawka Czarna porzeczka

Róża Fiołek

Malina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Fever by Dilis Parfum.

Midnight Fever Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dilis Parfum Midnight Fever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dilis Parfum Midnight Fever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Fever marki Dilis Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Fever marki Dilis Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fantasia Fendi Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Elizabeth Arden Green Tea Lotus The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil S. Cute Love Berry Red Neil Morris Coral Anna Sui Night of Fancy Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Police Police Passion Guess Guess Seductive Adolfo Dominguez U