Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

KAORIaka Dilis Parfum dla kobiet

KAORIaka Dilis Parfum dla kobiet

tropikalny

KAORIaka marki Dilis Parfum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. KAORIaka został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są liczi i malina; nutami serca są paczula, zielone jabłko i róża; nutami bazy są skóra, wanilia i ambra.

Liczi Malina

Paczula Zielone Jabłko Róża

Skóra Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KAORIaka by Dilis Parfum.

KAORIaka Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dilis Parfum KAORIaka, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dilis Parfum KAORIaka, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KAORIaka marki Dilis Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KAORIaka marki Dilis Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Bruno Banani Bruno Banani Woman Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Puma Woman Jacadi Jacadi Mademoiselle Avon Urban Flowers London Harvey Prince Ageless Lucky Brand Lucky You for Women Fragrances of Ireland Inisfree Esme Rene Midnight Wishes LR Pseudonym