Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Gentle Touch Dilis Parfum dla kobiet

Gentle Touch Dilis Parfum dla kobiet

morski
Gentle Touch Dilis Parfum dla kobiet Zdjęcia

Gentle Touch marki Dilis Parfum to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Gentle Touch został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są czarny pieprz, biały pieprz, bergamotka i nuty morskie; nutami serca są irys i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i cedr.

Czarny pieprz Biały pieprz Bergamotka Nuty morskie

Irys Jaśmin

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gentle Touch by Dilis Parfum.

Gentle Touch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dilis Parfum Gentle Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dilis Parfum Gentle Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gentle Touch marki Dilis Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gentle Touch marki Dilis Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Comme des Garcons Odeur 53 Kate Moss Kate Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Agent Provocateur Diamond Dust Edition B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy s.Oliver QS by s.Oliver Bvlgari BLV Eau d`Ete Stendhal Elixir Noir Crabtree & Evelyn Iris