Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dilis Classic Collection No. 24 Dilis Parfum dla kobiet

Dilis Classic Collection No. 24 Dilis Parfum dla kobiet

Dilis Classic Collection No. 24 Dilis Parfum dla kobiet Filmy
Dilis Classic Collection No. 24 Dilis Parfum dla kobiet Zdjęcia

Dilis Classic Collection No. 24 marki Dilis Parfum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dilis Classic Collection No. 24 został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są klementynka, czarna porzeczka, czerwona pomarańcza, mandarynka i gruszka; nutami serca są tuberoza, frezja, imbir, hibiskus i kwiat imbiru; nutami bazy są cedr kalifornijski, drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Klementynka Czarna porzeczka Czerwona pomarańcza Mandarynka Gruszka

Tuberoza Frezja Imbir Hibiskus Kwiat imbiru

Cedr kalifornijski Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dilis Classic Collection No. 24 by Dilis Parfum.

Dilis Classic Collection No. 24 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dilis Parfum Dilis Classic Collection No. 24, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dilis Parfum Dilis Classic Collection No. 24, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dilis Classic Collection No. 24 marki Dilis Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dilis Classic Collection No. 24 marki Dilis Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Miss Sixty Miss Sixty Flower Power Guess Guess Gold Maurer & Wirtz Mustang Woman Benetton Funtastic Sweet Fruits for Girls Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Etienne Aigner Private Number Jacadi Jacadi Gai Mattiolo Gai Mattiolo Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Police Police Passion Jeanne Arthes Boum Be Different Oriflame Sun