Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Plus Plus Masculine Diesel dla mężczyzn

Plus Plus Masculine Diesel dla mężczyzn

cynamonowy

Plus Plus Masculine marki Diesel to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Plus Plus Masculine został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Arturetto Landi. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, liść palmy i heliotrop; nutami serca są jaśmin, brzoza, szałwia, kardamon, kolendra, konwalia, fiołek i nuty zielone; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), cynamon, fasolka tonka i anyż.

Bergamotka Pomarańcza Liść palmy Heliotrop

Jaśmin Brzoza Szałwia Kardamon Kolendra Konwalia Fiołek Nuty zielone

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Cynamon Fasolka tonka Anyż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Plus Plus Masculine by Diesel.

Armani Code for Women

Plus Plus Masculine Recenzje Perfum

Jacek Mroz
Jacek Mroz

Ciekawy zapach . Bardzo trwały. Początek bardzo chemiczny, ale później nie wyczuwałem chemii. Diesel plus plus masculine pachnie jak lody waniliowe. Dla małych dzieci pachnie śmietanką(avonowski pure o2 to klej magik). Moim zdaniem raczej dla młodszego chłopaka. Mi osobiście podobała się tylko fajnie doprawiona baza. Moje otoczenie odbierało ten zapach jako mdły, infantylny i wywołujący ból głowy. Opakowanie kiepskie nie widać cieczy jak w dawnym adidasie AB, czy Ikonie. Atomizer się rozleciał. Oddałem pozostałe 40 ml za darmochę i przechodząc obok cieszę się, że to zrobiłem. Nie moja bajka, ale ciekawe doświadczenie.

sapiens
sapiens

Zapach syntetyczny co nie za bardzo mi odpowiada, rześki i jednocześnie ciepły. Otwarcie mocno cytrusowe. Dość długo utrzymuje się na skórze (8 godzin).

chyżwar
chyżwar

Zapachu tego używałem przez ostatnie miesiące prawie codziennie do pracy. Flakon, przywodzący na myśl bańkę na mleko, należy to moich ulubionych propozycji na ciepłe dni. Ciepłe, ale nie upalne- potulna mućka potrafi nieźle uderzyć z kopyta, jeśli się za mocno pociągniesz za... naciśniesz atomizer =).
Mleczny Diesel otwiera się słodką pomarańczą z dodatkiem kilku kropli cierpkiej bergamoty. Później staje się bardziej unisexowy, co pewnie niektórym może przeszkadzać. Kremowy jaśmin, heliotrop i tonka okraszona cynamonem nie brzmi zbyt męsko. Ale co mi tam, to jedne z najprzyjemniejszych perfum na co dzień jakie dotąd poznałem. Baza wykończona została delikatną nutą drewna sandałowego.
++ Maculine pomimo, iż syntetyczny, wart jest chociażby przetestowania, ze względu na cenę i zadowalającą trwałość. Niestety podobno wycofano go z produkcji...

starship
starship

Słodkie mleko z pomarańczą. To ten z tych które się podobają ale nie na sobie. Nie lubi się z moją skórą, trwałość do 2h. Oddałem drugiej połówce, która je polubiła i na której z kolei utrzymuje się długo.

arturovittorio
arturovittorio

Wyraźnie wyczuwane mleko przyprawione korzennie, słodkawo. Opakowanie jak najbardziej adekwatne do zawartości, choć z pewnym puszczeniem oka: bańka mleka zapakowana dodatkowo w karton na mleko z wizerunkiem krowy. Miły, choć niepowalający na kolana zapach.

pantelejmon
pantelejmon

Ja w tym zapachu czuję coś aptecznego :D. Jakoś nigdy za nim nie przepadałem i pryskałem się nim przed basenem. Kupiłem kiedyś w drogerii, bo tani jak barszcz. Ale skoro dwie sążniste i pozytywne recenzje napisaliście to może trzeba na nowo "odkryć" ten zapach. Na razie lekki głos na nie :D coby drogeria na R... nie wyprzedała całego zapachu po wcześniejszych reckach.

amen
amen

Kiedy One Million Paco Rabanne nie był jeszcze milionerem i nie pławił sie w luksusach, nosił białe tenisówki, chodził na imprezy i rozmyślał o swojej świetlanej przyszłości. Taki właśnie jest PlusPlus, który wydawało by się wyewoluował 15 lat później w One Million. Podobieństwo tkwi w charakterze zapachu i specyficznej owocowej nucie. Plus Plus jednak mocno tkwi w latach 90 i wąchając go na pewno pomyślimy - "skądś znam ten zapach”, ponieważ wtedy mnóstwo osób nosiło zapachy z taką charakterystyczną nutą, albo inaczej – ta nuta była często kopiowana nieudolnie przez tanie podróbki (swoją droga, czy ktoś pamięta dezodoranty BOND?).

Tak czy inaczej, Plus Plus to zapach który kupiłem bardzo tanio i „przy okazji”, zobaczyłem go na półce w perfumerii i przypomniały mi się lata młodości – kupiłem w ciemno z sentymentu. Nie rozczarowałem się. Duch słodko-świeżych owoców, głownie charakterystycznych „wisienek” uderzyła mnie w nozdrza i do tego poczułem zapach ozonu. Niesamowicie fajna kombinacja! Zapomniałbym, że to zapach lekko cynamonowy ale jednak świeży, w tle kremowa nutka. Zapach utrzymuje się długo i jest wyczuwalny jak na tak tani produkt. Dla mnie strzał w dziesiątkę, zwłaszcza że, nie oszukujmy się, jest inny od tego co mamy obecnie na półkach. Wbrew opakowaniu nie wyczuwam nuty mlecznej. Polecam!

Roq
Roq

O mamo... Jakież to było wspaniałe rozczarowanie. Patrząc nieraz w sklepach na ten "flakon" przypominający sprej przeciw oparzeniom, moje wewnętrzne poczucie estetyki zabroniło mi zbliżać się do tego Diesla, bo gorzej opakowanego zapachu chyba jeszcze nie widziałem.
Ale, jak to w życiu bywa, czasem z nudów, czasem z ciekawości, człowiek się przełamie, uprzednio rozglądnąwszy się, czy aby nie ma w pobliżu nikogo znajomego, żeby siary nie było i psiknie sobie testowo.
I tak zrobiłem...
A było to w dniu letnim i do tego upalnym. Bo nie każdy letni dzień taki bywa upalny.
I tak sobie spacerowałem z tym psikiem na ręce, i z godziny na godzinę nie mogłem się nadziwić, że coś tak bardzo dziwnego, a jednocześnie fajnego w noszeniu skonstruowała konsekwentnie olewana przeze mnie marka.
Ludziska na forach wspominają, że to mleczny zapach. Być może jego dziwna łagodność, plus biały kolor "flakonu" sugerują takie podobieństwo, ale ja mleka nie czuję. Może zabrzmi to dziwnie, ale Diesel Plus Plus pachnie mi jak jakaś wariacja na temat preparatu WD40 z dodatkiem oleju do maszyn do szycia i czegoś, co powoduje, że żaden upał mi niestraszny.
Nawet pocić się przestałem. Plus Plus jest jak klimatyzacja w spreju. Chłodzi, dodaje lekkości i koszula nie przykleja się do pleców. Do tego, pachnę taką czystością, że mam wrażenie, że jestem najbardziej wykąpaną osobą wśród mijanych przechodniów.
Co to kurna jest?!?!?
To jakieś czary... W dodatku, tanie, jak przysłowiowy barszcz. Pachnące dziwnie industrialnie, pozbawione jakichkolwiek nut, jakie byłbym w stanie zdefiniować i...nie wyobrażam sobie gorącego lata bez tego Diesla.
Ten zapach, to taki strzał w pysk moim Diorom, Guerlainom i reszcie. Świetny i komfortowy, jak kremowa, tylna kanapa w Rolls Royce...
A że ohydnie opakowany? Żart producenta, jego styl, albo taka już jego mać... :)

Plus Plus Masculine by Diesel 3.81 out of 5 based on 42 ratings and 8 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Plus Plus Masculine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Plus Plus Masculine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Plus Plus Masculine marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Plus Plus Masculine marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Paco Rabanne Black XS Chanel Allure Pour Homme Hugo Boss Boss Bottled Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Thierry Mugler A*Men Bvlgari Aqva Pour Homme Christian Dior Dune Christian Dior Fahrenheit Versace Blue Jeans Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Kenzo Kenzo pour Homme Dolce&Gabbana D&G Lalique Lalique White Davidoff Zino Davidoff Gucci Gucci Pour Homme II Bvlgari Bvlgari Extreme Versace Dreamer Yves Saint Laurent L'Homme Burberry London for Men