Marki » D E » skórzane « Grupy

Only The Brave by Bunka Diesel dla mężczyzn

Only The Brave by Bunka Diesel dla mężczyzn

skórzany

Only The Brave by Bunka marki Diesel to skórzane perfumy dla mężczyzn. Only The Brave by Bunka został wydany w 2009 roku. Only The Brave by Bunka stworzyli Alienor Massenet, Olivier Polge i Pierre Wargnye. Nutami głowy są cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są cedr virginia, kolendra i fiołek; nutami bazy są francuskie labdanum, ambra, styraks, benzoes i skóra.

Cytryna Amalfi Mandarynka

Cedr Virginia Kolendra Fiołek

Francuskie labdanum Ambra Styraks Benzoes Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Only The Brave by Bunka by Diesel.

Only The Brave by Bunka Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Only The Brave by Bunka, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Only The Brave by Bunka, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Only The Brave by Bunka marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Only The Brave by Bunka marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Versace Versace L'Homme Esteban Cuir Etienne Aigner Suede Edition men Crabtree & Evelyn Sienna Daniel Hechter Caractere English Leather English Leather Sonoma Scent Studio Fireside Intense Serge Lutens Cuir Mauresque Neil Morris Fetish Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini S-Perfume Se-x Puredistance M