Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Loverdose Tattoo Eau de Toilette Diesel dla kobiet

Loverdose Tattoo Eau de Toilette Diesel dla kobiet

Loverdose Tattoo Eau de Toilette Diesel dla kobiet Zdjęcia Loverdose Tattoo Eau de Toilette Diesel dla kobiet Zdjęcia

Loverdose Tattoo Eau de Toilette marki Diesel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Loverdose Tattoo Eau de Toilette został wydany w 2014 roku. Loverdose Tattoo Eau de Toilette stworzyli Anne Flipo i Pascal Gaurin. Nutami głowy są herbata, liść czarnej porzeczki, mandarynka i cytryna; nutami serca są róża i magnolia; nutami bazy są fasolka tonka i ryż.

Herbata Liść czarnej porzeczki Mandarynka Cytryna

Róża Magnolia

Fasolka tonka Ryż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loverdose Tattoo Eau de Toilette by Diesel.

Loverdose Tattoo Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Loverdose Tattoo Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Loverdose Tattoo Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loverdose Tattoo Eau de Toilette marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loverdose Tattoo Eau de Toilette marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frederic Malle Une Rose Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Reminiscence Etoile de Rem Honore des Pres Bonte`s Bloom Acca Kappa Glicine Atelier Flou Sloane Rose Kendall Hart Charm! All My Children Fragonard Premier Peche Romeo Gigli Laki TerraNova Plumeria Yves Rocher Vie Privée L`Erbolario Frutto della Passione