Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Mam: 4 Chcę: 13

kakaowy
orzechowy
Loverdose Red Kiss  Diesel dla kobiet Filmy
Loverdose Red Kiss  Diesel dla kobiet Zdjęcia Loverdose Red Kiss  Diesel dla kobiet Zdjęcia Loverdose Red Kiss  Diesel dla kobiet Zdjęcia

Loverdose Red Kiss marki Diesel to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Loverdose Red Kiss został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, czarna porzeczka, jabłko i cukier; nutami serca są ziarno kakaowca, orzech laskowy, morela i kwiat pomarańczy; nutami bazy są paczula i ambra.

Bergamotka Czarna porzeczka Jabłko Cukier

Ziarno kakaowca Orzech laskowy Morela Kwiat pomarańczy

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loverdose Red Kiss by Diesel.

Loverdose Red Kiss Recenzje Perfum

violaa92
violaa92

Oh loverdose cóż to jest, kolejna słodko-jadalna papka, na szczęście nieulepna. Red kiss to zapach kremu (masła) orzechowego, ale raczej z niskiej półki cenowej. Są płaskie, nierozwijające się. Nie podoba mi się ten zapach coś mi w nim przeszkadza, jakaś kwiatowo-owocowa nuta. Z tej kategorii na pewno o niebo lepsze są Just Cavalli Gold. Z kolei bardzo zaskoczyła mnie trwałość Red Kiss, ciężko je z siebie zmyć co na pewno zapunktuje u fanek tych perfum ;-)

amanda
amanda

Czerwony pocałunek z czerwonego serducha jest słodki a do tego delikatnie pudrowy,ciepły.
Taki po prostu przytulaśny.
Bez szczególnych porywów,żadnej nowości,w temacie perfum powtórka z rozrywki.
Również orzechów nie potrafię dostrzec za to z pewnością garść jaśminu z różą z nie przekombinowaną ilością cukru,która czyni zapach udanym.
Z przyjemnością zużyję odewkę w te grudniowe wietrzne dni otulając się lekko cukierkowatym jaśminem.

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie" - Nutelli nie ma. I bardzo dobrze, bo wściekłabym się, gdybym miała chodzić przez cały dzień z poczuciem oblepienia od stóp do głów gęstym, tłustym kremem, skąpana w złociście połyskującym oleju palmowym, ozdobiona kryształkami cukru, w posypce z mleka w proszku.
Red Kiss rozpoczyna się czymś, co faktycznie może przypominać lekki krzem orzechowo-kakaowy, ale jest to wersja light - delikatna, subtelna, miękka, umiarkowanie słodka, z relatywnie niewielką ilością cukru.
Ta kremowa słodycz dość szybko i płynnie przechodzi w zdecydowanie mniej jadalne klimaty, cukier ulega całkowitemu rozpuszczeniu, kakao staje się bardziej szlachetne, a zapach orzechów laskowych bardziej odpowiada temu naturalnemu, leśnemu - bo pojawia się paczula.
Red Kiss ewoluuje ze słodyczy przyjemnej, jadalnej, ale sztucznej, podrasowanej barwnikami w kierunku bardziej naturalnym, nadal jednak puszcza oko w kierunku wielbicieli kategorii gourmand.
Z perfumami marki Diesel nie jest mi po drodze, znam tylko klasyczne Loverdose, które doceniam, ale nie noszę, bo lukrecja, zamknięte we flakonie przypominającym fiolkę po tabletkach nasennych Plus Plus i właśnie Red Kiss. Te ostatnie są według mnie najciekawsze, najbardziej noszalne i przyjazne otoczeniu.
Trwałość i moc bez zarzutu, jak u tych wszystkich współczesnych, mainstreamowych, cukrowych zawiesin.

agatkax2
agatkax2

Ja niestety globalnie orzechów nie wyczuwam, co niestety bardzo mnie rozczarowało, bo na bloterku czułam tylko i wyłącznie orzechy, a nawet i nalewkę orzechówkę.. Od samego początku mocno wyczuwalny kwiat pomarańczy z nutą kakaowca, z czasem kwiat pomarańczy ucieka i zostaje zapach podobny do całej reszty zapachów teraz na topie: po troszku LVEB , Bonbon , Black Opium... Szkoda że na mnie nie pachnie Nutellą,tak jak miał pachnieć według opinii na różnych stronach..

gardenia
gardenia

Nie testować na czczo przed śniadaniem, grozi wypiciem zawartości ;D
Red Kiss Loverdose, swoją drogą fajna nazwa i takoż flakon, energetyczny i ergonomiczny, co lubię, to z początku produkt spożywczy przypominający do złudzenia lekki krem orzechowy.
W bazie krem orzechowy wycofuje się do ostatniego szeregu i przepuszcza ziarno kakaowca, budyniowatą wanilię oraz rześki kwiat pomarańczy. Czuję też smużkę ambry. Całość jest orzeżwiająca, choć oczywiście też gourmandowa, energetyczna, ciepła, z kopem i uśmiechem młodej trochę niegrzecznej dziewczyny, przypomina mi Just Cavalli Gold - krem orzechowy ale też Black Opium - ta sama wanilia, łączy je pewna chemiczność składników, dobra trwałość oraz wspólne przesłanie: drapieżna, rockowa, zadziorna dziewczyna z pazurem - chemiczność i "głośność" spożywki ale też: słodka, kobieca i seksowna - niezbyt delikatne kwiecie typu jaśmin czy kwiat pomarańczy. Mnie się ten trend podoba, choć wiadomo, Red Kiss to żadne odkrycie koła, ale przyjemność użytkowania przez wielbicieli gatunku gwarantowana! Ja polecam :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Loverdose Red Kiss , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Loverdose Red Kiss , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loverdose Red Kiss marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loverdose Red Kiss marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue Oriflame Love Potion Rihanna Rebelle Oriflame Mirage Daydream Montale Chocolate Greedy Cacharel LouLou Yves Rocher Vanille Noire Calvin Klein Eternity L`Artisan Parfumeur Mon Numero 10 Juicy Couture Couture Couture Yves Saint Laurent Manifesto Lancome Tresor Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Flower by Kenzo Givenchy Organza Lolita Lempicka Sweet Chopard Happy Spirit Magical Nights Gucci Gucci Rush L`Artisan Parfumeur Noir Exquis Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree