Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Loverdose Eau de Toilette Diesel dla kobiet

Loverdose Eau de Toilette Diesel dla kobiet

Loverdose Eau de Toilette marki Diesel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Loverdose Eau de Toilette został wydany w 2012 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jabłko; nutą serca jest kwiat pomarańczy; nutą bazy jest piżmo.

Czerwone jabłko

Kwiat pomarańczy

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loverdose Eau de Toilette by Diesel.

Loverdose

Loverdose Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Loverdose Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Loverdose Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loverdose Eau de Toilette marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loverdose Eau de Toilette marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diesel Loverdose Prada Prada Candy Lancome La Nuit Tresor Cacharel Amor Amor Tentation Cacharel Amor Amor Thierry Mugler Alien Essence Absolue Victoria`s Secret Love Spell Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior Hypnotic Poison Guerlain Insolence Escada Escada Magnetism Yves Saint Laurent Black Opium Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Roberto Cavalli Acqua Marc Jacobs Decadence Oriflame Enigma Donna Karan DKNY Delicious Night Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Christian Dior Poison