Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Loverdose Diesel dla kobiet

Loverdose Diesel dla kobiet

Mam: 45 Miałem: 38 Chcę: 42 Ukochany zapach: 1

lekko korzenny
Loverdose Diesel dla kobiet Zdjęcia Loverdose Diesel dla kobiet Zdjęcia Loverdose Diesel dla kobiet Zdjęcia Loverdose Diesel dla kobiet Zdjęcia Loverdose Diesel dla kobiet Zdjęcia

Loverdose marki Diesel to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Loverdose został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są jaśmin, gardenia i lukrecja; nutami bazy są ambra, wanilia i nuty drzewne.

Mandarynka Anyż gwiazdkowaty

Jaśmin Gardenia Lukrecja

Ambra Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loverdose by Diesel.

Loverdose Eau de Toilette
Parisian Chic
Ellen
Wild Orchid

Loverdose Recenzje Perfum

lili-ya
lili-ya

Trzy psiki Loverdose na dekolt i przenoszę się w lata dziewięćdziesiąte, do mojego rodzinnego domu. Są okolice Bożego Narodzenia, wspólnie z mamą otwieramy Paczkę (wielka litera została użyta świadomie, otwieranie Paczki to wielkie wydarzenie dla dwóch małych dziewczynek) od wujka S., brata mojego taty. Wujek S. pracuje w Niemczech i do ojczyzny zjeżdża przeważnie dwa razy do roku: na Wielkanoc i na Boże Narodzenie, czasem też na Wszystkich Świętych, ale to zależy. Każdy przyjazd wujka S. to nie tylko okazja do spotkania z rzadko widywanym krewnym, to również Paczka, a w Paczce: mandarynki, banany, niemiecka kawa, niemieckie detergenty, niemieckie musujące witaminy w tabletkach, niemiecka czekolada, wreszcie wielka, na oko półkilowa paka słynnych niemieckich żelek Haribo – mix smaków. Żelki to – obok musujących witamin – hit Paczki. Żądna żelek ręka łakomej dziewczynki zanurza się w torebce. Czego tam nie ma! Kolorowe misie, owoce z żelko-pianki, twarde, czarne żelki lukrecjowe (jakoś tak najrzadziej wybierane…) i na koniec najlepsze – maleńkie kostki, przypominające torciki dla krasnoludków. Te ostatnie zrobione są dziwnej, jakby gliniastej masy i występują w kilku odmianach: biało-czarne (kokos-lukrecja), żółto-czarne (wanilia-lukrecja), beżowo-czarne (karmel-lukrecja), różowo-czarne (truskawka-lukrecja) i pomarańczowo-czarne (pomarańcza-lukrecja). Po torciki małe rączki sięgają najchętniej, rozdzielając smaki wedle zasady równego podziału. Żelek coraz mniej, trzeba będzie czekać na kolejne święta i kolejną Paczkę.
Loverdose pachnie tak, jak smakują te gliniaste torciki: wanilią, lukrecją, anyżem, pomarańczą czy też mandarynką. Pachnie słodko, świątecznie i daje dziwne poczucie, że wciąż trwają lata dziewięćdziesiąte i wciąż jestem małą dziewczynką czekającą na Święta, śnieg, choinkę i Paczkę z zagranicy. Zresztą wujek S. chyba też zatrzymał się w czasie, bo w tym roku znowu była Paczka i znowu żelki, którymi zajadałyśmy się z siostrą: ona po dwudziestce, ja – coraz bliżej już trzydziestki.

chjena
chjena

Jeden z moich najstarszych nabytków na półce, a jednocześnie jeden z najrzadziej używanych. Pamiętam, że początkowo oczarowało mnie to czadowe połączenie anyżu, lukrecji, wanilii i mandarynki - Loverdose jest bardzo charakterne, cudownie charakterystyczne i nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. To chyba były też pierwsze perfumy, po których użyciu ktoś przesiadł się ode mnie w autobusie... :)

Z tego miksu nut wychodzi coś na kształt czarnych żelków lukrecjowych, gumy balonowej i apteki. Loverdose nie chce siedzieć cicho, w końcu jest nadmiarem miłości, ekspresyjny, ekspansywny, zazdrosny - co widzimy po flakoniku w kształcie serca przebitym czarną strzałą. Swoją drogą butelka może wydawać się kiczowata, ale wbrew pozorom wykonana jest z dużą starannością i naprawdę zdobi toaletkę.

Zdecydowanie najpiękniej rozkwita w duże mrozy. Wiecie, śnieg skrzypi, wszystkie płyny nam zamarzają, a Loverdose dopiero wtedy odżywa, jest jednocześnie cudownie grzejący tymi jadalnymi przyprawami, z drugiej strony ma w sobie odpowiednią dozę chłodu... Tak, królowa wiecznego śniegu świetnie się w tym zapachu odnajdzie. Nie znaczy to, że jest nie noszalny w inne pory roku, wówczas po prostu nie pokazuje swojej najbardziej wartej uwagi odsłony.

Nie dosyć jednak rozgościł się w moim sercu, bym go pokochała i chowała niczym skarb rozjaśniający mroki zimowej nocy. Wiem jednak, że ktoś inny może być zachwycony.

Marimeko
Marimeko

Uwielbism ten zapach! jest bardzo słodki,ale nie mdlący-ma uwielbianą przeze mnie cierpk nutkę anyżku,lukrecji,przez co kojarzy mi się trochę bożonarodzeniowo :) idealny otulacz na chłodne dni i wieczory,zmysłowy,do zjedzenia :)

china_doll
china_doll

Loverdose jest słodkie i przyjemne, moim zdaniem młodzieżowe. Ich słodycz nie jest ulepna ani mdła, tylko wyważona, stonowana i baaardzo apetyczna.

Zapach to przede wszystkim anyż i lukrecja, moim zdaniem z mandarynką. Kwiatowym tłem są gardenia i jaśmin. Pod koniec wyczuwam głównie wanilię, ale nie taką budyniowatą, tylko raczej surową, kuchenną.

Te perfumy najbardziej nadają się na chłodne dni, ale w małych ilościach pasują też na wiosnę i lato.

Flakonik, może nieco kiczowaty, ale uroczy i pięknym kolorze.

Bardzo trwały, cudowny. Moim zdaniem to zapach miłości, a przynajmniej zakochania. :)

kinkiet
kinkiet

Bardzo udany, słodko-ostry otulający zapach, zbiera komplementy, projekcja umiarkowana. Lepszy na chłodniejsze dni, w małej ilości dobrze sprawdzi się także w dzień. Zupełnie nie-duszący, wyjątkowa cecha dla tej grupy zapachowej.

Ziu
Ziu

rzadko trafiam na amatorów tego zapachu. To kompozycja zdominowana przez lukrecję i anyż, wanilia i mandarynka to jedynie tło, które według mnie, pozwala na niezakwalifikowanie tych perfum do grupy ‘apteczne’. Lubię ten ostry, trochę drażniący początek i to jak rozwija się dalej, nie tracąc przy tym drapieżności. [tym perfumom jestem w stanie wybaczyć ten okropnie tandetny flakon!] Niektórym Loverdose przypomina zapachy Lolity Lempickiej, ale dla mnie to zupełnie inna bajka, już więcej podobieństw widzę w Guerlain Le Petite Robe Noir.

amanda
amanda

Ten zapach pomimo,że raczej swoją słodyczą bardziej nadaje się na zimniejsze miesiące w kalendarzu niż obecną porę, ma ciekawy i nienachalny miks anyżu z lukrecją i wanilią.
Podoba mi się ta kombinacja, ponieważ anyżek jest umiarkowany i ciepły, płynnie łączy się z wanilią i odrobiną lukrecji.
Kwiaty są bardzo delikatne, pierwszy konkretny plan należy do wspomnianego apetycznego tria, są więc tylko małą przystawką do głównego dania.
Chociaż i można doszukać się zapachu mleczno migdałowego,lekko rumowego, no same pyszności.
Nie ma w nim przeładowania słodyczy, nie ma mowy absolutnie o żadnym ulepie czy zapachu dla nastolatek.
Taki przyjemny do używania na codzień by się trochę dogrzać i z pewnością doapetycznić.

pluszowymis
pluszowymis

Zapach kojarzy mi się z jesienią, lasem, mgłą. Słodki, rozgrzewający. Jedyne co mi się nie podoba to kiczowaty flakonik, który kojarzy mi się z perfumami z gazetek dla małych dziewczynek.

mala9mi
mala9mi

Buteleczka bossska. Do zakochania. Choć nieco kiczowata to jednak nie sposób jej odmówić uroku.

A w środku? Przy pierwszym teście głowę bym dała, że w Loverdose są porzeczki. Ale jak widać nos spłatał mi figla ;)
Generalnie całość kręci się wokół słodkiej wanilii, nieco pocukrzonej. Do spółki mamy anyżek i lukrecję oraz gdzies w tle odrobina gardenii. Całkiem przyjemny ten Loverdose chociaż nosa mi nie urwał. Ale ma w sobie coś fajnego.

Trwałość ok 5-6h, da się go wyczuć bez problemu.

Ann
Ann

Elegancki, słodki zapach na chłodniejsze pory roku. Doskonale słodki, przełamany wyważonym anyżem. Trwały, elegancki i kuszący. Do tego piękny, choć niezbyt wygodny flakonik, przypominający serce przebite strzałą. Cudowny, wręcz świąteczny.

Loverdose by Diesel 3.51 out of 5 based on 91 ratings and 10 user reviews

Diesel Loverdose by Diesel Eau de Parfum Spray 2.5 oz for Women
96.50 USD
Diesel Loverdose Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Diesel Loverdose Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Loverdose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Loverdose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loverdose marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loverdose marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Prada Candy Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Alien Essence Absolue Escada Escada Magnetism Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Innocent Thierry Mugler Alien Christian Dior Dior Addict Viktor&Rolf Flowerbomb Lancome La Vie Est Belle Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Calvin Klein CK IN2U for Her Calvin Klein Euphoria Giorgio Armani Emporio Armani Lei Jimmy Choo Jimmy Choo Halle Berry Halle Nina Ricci Nina Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Hugo Boss Deep Red Montale Intense Cafe