Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Loverdose Diesel dla kobiet

Loverdose Diesel dla kobiet

Loverdose Diesel dla kobiet Zdjęcia Loverdose Diesel dla kobiet Zdjęcia Loverdose Diesel dla kobiet Zdjęcia Loverdose Diesel dla kobiet Zdjęcia Loverdose Diesel dla kobiet Zdjęcia

Loverdose marki Diesel to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Loverdose został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są jaśmin, gardenia i lukrecja; nutami bazy są Żywica bursztynowa, wanilia i nuty drzewne.

Mandarynka Anyż gwiazdkowaty

Jaśmin Gardenia Lukrecja

Żywica bursztynowa Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loverdose by Diesel.

Nomadic
Loverdose Eau de Toilette
Wild Orchid
Felicity
Black Opium

Loverdose Recenzje Perfum

china_doll
china_doll

Loverdose jest słodkie i przyjemne, moim zdaniem młodzieżowe. Ich słodycz nie jest ulepna ani mdła, tylko wyważona, stonowana i baaardzo apetyczna.

Zapach to przede wszystkim anyż i lukrecja, moim zdaniem z mandarynką. Kwiatowym tłem są gardenia i jaśmin. Pod koniec wyczuwam głównie wanilię, ale nie taką budyniowatą, tylko raczej surową, kuchenną.

Te perfumy najbardziej nadają się na chłodne dni, ale w małych ilościach pasują też na wiosnę i lato.

Flakonik, może nieco kiczowaty, ale uroczy i pięknym kolorze.

Bardzo trwały, cudowny. Moim zdaniem to zapach miłości, a przynajmniej zakochania. :)

kinkiet
kinkiet

Bardzo udany, słodko-ostry otulający zapach, zbiera komplementy, projekcja umiarkowana. Lepszy na chłodniejsze dni, w małej ilości dobrze sprawdzi się także w dzień. Zupełnie nie-duszący, wyjątkowa cecha dla tej grupy zapachowej.

Ziu
Ziu

rzadko trafiam na amatorów tego zapachu. To kompozycja zdominowana przez lukrecję i anyż, wanilia i mandarynka to jedynie tło, które według mnie, pozwala na niezakwalifikowanie tych perfum do grupy ‘apteczne’. Lubię ten ostry, trochę drażniący początek i to jak rozwija się dalej, nie tracąc przy tym drapieżności. [tym perfumom jestem w stanie wybaczyć ten okropnie tandetny flakon!] Niektórym Loverdose przypomina zapachy Lolity Lempickiej, ale dla mnie to zupełnie inna bajka, już więcej podobieństw widzę w Guerlain Le Petite Robe Noir.

amanda
amanda

Ten zapach pomimo,że raczej swoją słodyczą bardziej nadaje się na zimniejsze miesiące w kalendarzu niż obecną porę, ma ciekawy i nienachalny miks anyżu z lukrecją i wanilią.
Podoba mi się ta kombinacja, ponieważ anyżek jest umiarkowany i ciepły, płynnie łączy się z wanilią i odrobiną lukrecji.
Kwiaty są bardzo delikatne, pierwszy konkretny plan należy do wspomnianego apetycznego tria, są więc tylko małą przystawką do głównego dania.
Chociaż i można doszukać się zapachu mleczno migdałowego,lekko rumowego, no same pyszności.
Nie ma w nim przeładowania słodyczy, nie ma mowy absolutnie o żadnym ulepie czy zapachu dla nastolatek.
Taki przyjemny do używania na codzień by się trochę dogrzać i z pewnością doapetycznić.

pluszowymis
pluszowymis

Zapach kojarzy mi się z jesienią, lasem, mgłą. Słodki, rozgrzewający. Jedyne co mi się nie podoba to kiczowaty flakonik, który kojarzy mi się z perfumami z gazetek dla małych dziewczynek.

marta2210
marta2210

Nie mogę się nadziwić, jakim cudem ten zapach może mi się podobać.

Chodzi o to, że ja naprawdę, z całego serca nie znoszę anyżu i lukrecji. Tak samo mój TŻ. Właśnie z tego powodu, nigdy nie zainteresowałam się tym zapachem. Wiedziałam że mi się nie spodoba, i nie widziałam powodu dla którego miałoby być inaczej.

Jednak ostatnio w SP moją uwagę przykuło samotne, fioletowe serduszko. Nie mogłam znaleźć blotterów, więc psiknęłam na nadgarstek, i do końca dnia obwąchiwałam go gorliwie.

Nie wiem czemu, ale wyczuwam kawę, mleko, i jakieś kremowe, łagodne nuty. Bardzo, bardzo dużo słodyczy, i niesamowita trwałość i projekcja. Mój TŻ jest zachwycony. Zapach jest wprost idealny na zimę. Już mam swoje małe, fioletowe serduszko, które podbiło moje serce, i trafiło do ulubieńców.

mala9mi
mala9mi

Buteleczka bossska. Do zakochania. Choć nieco kiczowata to jednak nie sposób jej odmówić uroku.

A w środku? Przy pierwszym teście głowę bym dała, że w Loverdose są porzeczki. Ale jak widać nos spłatał mi figla ;)
Generalnie całość kręci się wokół słodkiej wanilii, nieco pocukrzonej. Do spółki mamy anyżek i lukrecję oraz gdzies w tle odrobina gardenii. Całkiem przyjemny ten Loverdose chociaż nosa mi nie urwał. Ale ma w sobie coś fajnego.

Trwałość ok 5-6h, da się go wyczuć bez problemu.

Ann
Ann

Elegancki, słodki zapach na chłodniejsze pory roku. Doskonale słodki, przełamany wyważonym anyżem. Trwały, elegancki i kuszący. Do tego piękny, choć niezbyt wygodny flakonik, przypominający serce przebite strzałą. Cudowny, wręcz świąteczny.

Loverdose by Diesel 3.43 out of 5 based on 63 ratings and 8 user reviews

FragranceX.com
67.51 USD
Loverdose Perfume by Diesel, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women
Loverdose Perfume by Diesel, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Loverdose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Loverdose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loverdose marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loverdose marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Prada Prada Candy Christian Dior Hypnotic Poison Escada Escada Magnetism Thierry Mugler Alien Essence Absolue Calvin Klein CK IN2U for Her Calvin Klein Forbidden Euphoria Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Alien Viktor&Rolf Flowerbomb Christian Dior Pure Poison Christian Dior Dior Addict Chanel Chance Lancome La Vie Est Belle Estée Lauder Sensuous Giorgio Armani Emporio Armani Lei Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Calvin Klein Euphoria Gucci Gucci Rush Rihanna Reb'l Fleur Lancome Hypnose