Marki » D E » orientalno - fougere « Grupy

Fuel For Life Spirit Diesel dla mężczyzn

cynamonowy
Fuel For Life Spirit Diesel dla mężczyzn Filmy
Fuel For Life Spirit Diesel dla mężczyzn Zdjęcia

Fuel For Life Spirit marki Diesel to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Fuel For Life Spirit został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są bergamotka i cynamon; nutami serca są irys i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i kadzidło.

Bergamotka Cynamon

Irys Kwiat pomarańczy

Ambra Nuty drzewne Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fuel For Life Spirit by Diesel.

Fuel For Life Spirit Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Miałem i ... sprzedałem.
Słodko i grzecznie..
Only The Brave ??!!??
Nie tym razem.
Zapach słodki i otulający jak pluszowy miś..

amen
amen

Ten zapach umknął większości, ale... nie mnie. I to cała magia zapachów, które są w mainstreamie ale trzeba się sporo postarać aby je odkryć - odkryć zapach, o którym wie tylko niewielu.

Spirit to Flanker zapachu Fuel For Life Homme, najbardziej udanego zapachu z maliną w roli głównej, który zrobił zawrotną karierę wśród młodszego pokolenia a przełamywał stereotypy, bo malina przecież to typowo kobiecy składnik. Tu maliny nie ma! Jest za to nadal lepko, Spirit to nadal ulepek ze znikomą ilością świerzości. Ulepkowatość ta pochodzi z kwiatu pomarańczy i cynamonu zapewne, które wprawne nosy wyczują od razu, a więc jest parno i duszno! Na początku można pomyśleć, że to zgrabne ujęcie nieco okiełznanego karmelu lub nawet miodu zaadoptowanego na potrzeby męskiego zapachu i dla mnie to wrażenie jest uzasadnione. Słodkie nuty ułagodzone są bowiem nutami drewna, które można wyczuć od początku, jednak w miarę trwania zapachu na skórze stają się coraz wyraźniejsze układając się w piękne i silne tło dla nut słodkich. Jest jednak coś charakterystycznego dla tego duetu słodkich i drzewnych akordów. Znany z oryginalnej wersji zapachu akord, który w tamtym przypadku za sprawa lawendy zapewne oraz anyżu tworzył pewnego rodzaju wrażenie jakby zapach był lekko podszyty ciepłym wiatrem, powiewem ciepłego powietrza, który mieszał się z owocową słodyczą maliny. w tym zapachu również odnajdziemy ten sam efekt, dzięki czemu zapach jest słodki, ale wzbogacony elementem wietrznej świeżości. A to wszystko zespolone w jedną całość za pomocą suchego i ciepłego drewna.

Dla kogo jest ten zapach? Tylko dla tych, którzy lubią słodkie zapachy, zapewne dla klubowiczów, bo ogon tego zapachu ciągnie się i ciągnie za nami na kilometr. Uwaga, jest mocno komplementowany, więc używać z rozwagą. Radze przetestować zanim go ubierzecie, bo może być nie łatwy w odbiorze. Używam go rzadko, zostawiam go na specjalne okazje ale zawsze kiedy go noszę mam wrażenie, że emanuje ode mnie gorąco rozgrzanego egzotycznego drewna. Nie dla wszystkich.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Fuel For Life Spirit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Fuel For Life Spirit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fuel For Life Spirit marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fuel For Life Spirit marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ted Lapidus Black Soul Imperial Thierry Mugler A*Men Viktor&Rolf Spicebomb Jean Paul Gaultier Le Male Gucci Gucci pour Homme Thierry Mugler A*Men Ultra Zest Ted Lapidus Black Soul Joop! Joop! Homme Wild Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Montale Dark Aoud Adidas Adidas Active Bodies Joop! Joop! Homme Franck Olivier Eau de Passion Men DSQUARED² Potion Royal Black Kenzo Power Jil Sander Background Moschino Uomo? Phaedon Tabac Rouge Montale Black Aoud Prada Infusion d`Homme