Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet

Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet

Mam: 24 Miałem: 33 Chcę: 21 Ukochany zapach: 1

lekko korzenny
Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia Fuel For Life Femme Diesel dla kobiet Zdjęcia

Fuel For Life Femme marki Diesel to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fuel For Life Femme został wydany w 2007 roku. Fuel For Life Femme stworzyli Annick Menardo, Thierry Wasser i Jacques Cavallier. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są gałka muszkatołowa i jaśmin; nutami bazy są paczula i wetyweria.

Mandarynka Różowy pieprz

Gałka muszkatołowa Jaśmin

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fuel For Life Femme by Diesel.

So Elixir Eau de Parfum
TO BE The Queen
Rumeur
Guess Seductive
Azzaro Duo Women

Fuel For Life Femme Recenzje Perfum

abelha
abelha

Na mnie pachnie czarną porzeczką i pięknym piżmem, trochę paczulą, od lat myślę o zakupie przynajmniej małego flakonika, gdyż zapach jest interesujący i dość mocny.

mamigora
mamigora

Przypomina mi nieco wycofaną ze sprzedaży 'sagę' oriflame. Popłuczyny z pleśni, w której gotuje się pieprz i zioła zbierane o północy (nadwątlona paczula) Zapach nie ma w sobie żadnej uwodzicielskiej nuty, nieprzyjemny i drażniący.

Beatafm
Beatafm

Mój jeden z ulubionych zapachów dzięki pięknej paczuli, nie takiej piwnicznej tylko złagodzonej mandarynką i jaśminem, a wetiweria i pieprz nadają ostrości. Flakonik bardzo seksowny adekwatny do zawartości.

Azjel
Azjel

Poznałam się z tym zapachem dzięki próbce, którą dostałam przy okazji innych zakupów. Sama pewnie nie wybrałabym słodkiego zapachu. Ten jednak skradł mi serce. Jest seksowny, pełen mocy, sprawia, że czuję się pewna siebie. Nie jest też typowym ulepkiem - początek to b. ostry wibrujący pieprz, do którego następnie dołącza słodka, ale nieco kwaśna mandarynka. Super! Nazwa też mi się bardzo podoba, tylko koronka na buteleczce robi tandetne wrażenie.

vertigo
vertigo

Ah, Fuel for Life ... Byłam pod dużym wrażeniem tego zapachu, kiedy wszedł na rynek. Plakaty reklamowe trochę mroczne, trochę w stylu retro, flakon ubrany w koronkę - to było oryginalne i intrygujące.
Wiele razy wracałam do testowania FfL, ale jakoś nigdy do końca mi nie pasował.

I zapach! Słodki z nutą ostrości różowego pieprzu, której głębi i charakteru nadaje paczuli. Słodycz pochodzi od jaśminu i mandarynki, ale nie są to nuty specjalnie naturalne, kojarzą mi się z dekoracjami na tort robionymi z lukru / masy cukrowej (??). Ozdoby w kształcie kwiatu jaśminu i okrąglutkiej mandarynki.
Pachnie bardzo charakterystycznie. Podobny jest jedynie do własnych flankerów. So Elixir od Yves Rocher ma w sobie dużo róży i to je zdecydowanie odróżnia ;)

Fuel for Life ma w sobie zadziorność i we mnie wywołuje przypływ energii, rozdrażnienie, a nawet zachowania graniczące z agresywnymi.

Izabela
Izabela

Fantastyczne perfumy.
Raz słodkie za sprawą mandarynki, raz ostre za sprawą pieprzu. Te dwie nuty walczą ze sobą o to, w którą stronę ma iść dalsza kompozycja.
Wygrywa mandarynka, bo potem kompozycja się troszeczkę wygładza, składniki uzupełnia jaśmin, który właśnie otrzepał się z pieprzu.
Są prawdziwym zapachowym opisem kobiety - kuszą, zachęcają, odpychają.
Można zacytować "Bo każda kobieta ma wiele twarzy."

ginura
ginura

To od kilku lat mój ukochany zapach! Uwielbiam go za to, że jest taki ciepły a zarazem uwodzicielski i prowokujący...
Dla mnie idealny na jesień i zimę, na wieczór, ale i na dzień - jakoś tak pieknie się komponuje z wełnianymi, otulającymi dzianinami...Bo czyż kobieta otulona miękką wełną nie jest seksowna i uwodzicielska...(nawet w ciągu dnia)
Kocham go również za jego trwałość - czuję go na sobie cały dzień, a ubrania wyjęte z szafy nawet po kilku dniach nadal pachną :)
Również jego projekcja jest bez zastrzeżeń.
Podsumowując: to zapach dla kobiet lubiących ciepłe, ale zdecydowane, odważne i "ogoniaste" perfumy, takie "z pazurem" ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Fuel For Life Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Fuel For Life Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fuel For Life Femme marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fuel For Life Femme marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier La Panthere Agent Provocateur L'Agent Chanel Chance Eau de Toilette Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Kenzo Kenzo Amour Gucci Gucci Rush Viktor&Rolf Flowerbomb Giorgio Armani Emporio Armani Lei Givenchy Hot Couture Donna Karan DKNY Shiseido Zen Bottega Veneta Bottega Veneta Giorgio Armani Armani Code for Women Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Midnight Poison Jimmy Choo Jimmy Choo Thierry Mugler Alien Essence Absolue Michael Kors Michael Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict