Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Diesel Zero Plus Feminine Diesel dla kobiet

Diesel Zero Plus Feminine Diesel dla kobiet

kakaowy

Diesel Zero Plus Feminine marki Diesel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Diesel Zero Plus Feminine został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Arturetto Landi. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, Śliwka, cynamon, liść czarnej porzeczki, ananas, pieprz, czerwone jabłko i gorzka pomarańcza; nutami serca są magnolia, irys, orchidea, jaśmin, konwalia i marokańska róża; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, wanilia, cedr, białe piżmo i kakao.

Gałka muszkatołowa Śliwka Cynamon Liść czarnej porzeczki Ananas Pieprz Czerwone jabłko Gorzka pomarańcza

Magnolia Irys Orchidea Jaśmin Konwalia Marokańska róża

Ambra Drzewo sandałowe Wanilia Cedr Białe piżmo Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diesel Zero Plus Feminine by Diesel.

Swimming Pool

Diesel Zero Plus Feminine Recenzje Perfum

marta34
marta34

A ja się wyłamię ze swoją opinią,używałam już różnych zapachów od sygnowanych znanymi twarzami tzw celebrytów, po niszowe,,, na yves rocher i oriflame kończąc i na każdej półce cenowej potrafię znaleśc coś co mnie zachwyci. Zawsze zimą albo jak mam podły humor sięgam po Diesel Zero Plus, własnie nabywam 2 butelkę a to już o czyms świadczy bo rzadko dobijam do dna w jakimkolwiek flakonie, nawet z Diorem czy Lutensem nie dałam rady znudziły mnie! Może jest sztuczny i jednowymiarowy ale daje takiego Powera że po spryskaniu w 2 sekundach jestem na rozgrzanej plaży i sączę kokosowego drinka z parasolką. Czego chcieć więcej jak ma się podły nastrój , albo chce się odpocząć od zimy? Zresztą latem tez używałam ale mniej:)Ja polecam, myślę że to kwestia gustu:)

Wyczuwam głównie kokos i wanilię - bardzo sztuczne, jak zapach choinki zapachowej w rozgrzanym upałem samochodzie.

W tle pojawia się momentami nuta słodkiego mleka, która próbuje ratować tę kompozycję, ale niestety całość jest dla mnie kompletnie niestrawna. Trwałość na szczęście taka sobie.

oksytocyna
oksytocyna

Okropny. Skusiło mnie kakao i pieprz, a to pachnie jak...twarożek waniliowy z rodzynkami. Niesmaczne jadalne kwiatki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Diesel Zero Plus Feminine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Diesel Zero Plus Feminine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diesel Zero Plus Feminine marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diesel Zero Plus Feminine marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Chopard Casmir Christian Dior Dior Addict Prada Prada Candy Coty Vanilla Fields Christian Dior Dolce Vita Lanvin Oxygene Christian Dior Eau de Dolce Vita Christian Dior Diorella Calvin Klein Obsession Pierre Balmain Ambre Gris Alexander McQueen Kingdom Priscilla Presley Indian Summer Avon Far Away Lolita Lempicka Lolita Lempicka Thierry Mugler Angel Yves Saint Laurent Opium Cafe Parfums Cafe-Cafe Fendi Fendi Theorema Halle Berry Halle